طاها پخش

ورزشیحضور رونالدو به همه انرژی مثبت می دهد | زیدان
زیدان تعویض کردن رونالدو را توجیه کرد

زیدان بعد از برتری 6-1 رئال در زمین بتیس در نشست خبری حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.


رئال مادرید

ورزش سه: رئال بعد از 4 تساوی متوالی که سه تایش در لالیگا بود، امشب در زمین بتیس طوفانی به پا کرد و با دو گل ایسکو و گل های واران، بنزما، مارسلو و رونالدو، موفق شد 6-1 بتیس را مغلوب کند.

زیدان در پایان بازی گفت:"از این پیروزی بسیار خوشحالم. بعد از 4 تساوی متوالی، باید چنین نمایشی ارائه می دادیم. از همان دقیقه اول مصمم وارد زمین شدیم و تمرکز و شور لازم را نشان دادیم. این روزها تیم کوچک وجود ندارد و باید همه بازی ها را قدرتمندانه آغاز کنیم.

وقتی اینگونه وارد بازی می شویم برای تیم حریف شرایط سخت خواهد شد.

بازیکنانم باهوش و منطقی هستند. می دانند که چگونه باید بازی ها را آغاز کرد. امشب از همان دقیقه اول کار را برای بتیس سخت کردیم. الآن باید این روند را تداوم ببخشیم. این بازی باید برای ما الگویی مناسب باشد. ارائه چنین نمایشی در خارج از خانه هرگز آسان نیست."

زیزو در مورد ایسکو گفت:" او بازی بسیار خوبی انجام داد. به خاطر دو گلی که زد و نمایشی که ارائه داد، از وی راضی هستم. شرایط کنونی ایسکو ایده آل است."

آغاز بد نیمه دوم:" دو اشتباه در آغاز این نیمه داشتیم که در نهایت منجر به گل بتیس شد اما بازی را رها نکرده بودیم. خیلی زود توانستیم روی بازی مسلط شده و دو گل دیگر نیز بزنیم."

پیروزی های پرگل اتلتیکو و بارسا:"  کاری به حریفان نداریم. ما موظفیم در هر بازی پیروز شده و این روند را ادمه دهیم؛ بدون توجه به اینکه رقبا چه نتایجی کسب کرده اند."

گلزنی 14 بازیکن متفاوت در این فصل:" خوشحالم که چنین مجموعه با کیفیتی در اختیار دارم. در هر پست بازیکنان بزرگی حضور دارند و از شم گلزنی خوبی نیز برخوردار هستند."

رونالدو:" تا قبل از گلزنی کمی عصبی شده بود. او همیشه دوست دارد گل بزند و این طبیعی است اما مهم این است که حضور او انرژی مثبت به سایر بازیکنان تزریق می کند. به خاطر گلی که به ثمر رساند خوشحالم."

تعریف و تمجید رونالدو از زیدان
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp