طاها پخش

ورزشیعدم نگرانی وراتی از عملکرد ضعیف پاریسن ژرمن
برچسب ها:
ورزشکاران در المپیک عملکرد ضعیفی داشتند

دو گل از لوکاس مورا و ادینسون کاوانی ۳ امتیاز را برای قهرمان فصل گذشته لیگ ۱ فرانسه به ارمغان آورد و هافبک ایتالیایی این تیم اصرار دارد که این نتیجه، حاصل یک بازی حساب شده بوده است.

وب سایت نود: مارکو وراتی بعد از دیدار پاریسی ها مقابل نانسی اعلام کرد که برای او اهمیتی ندارد که این تیم به چه شکلی برنده دیدار شده است چراکه کسب ۳ امتیاز این دیدار از هر چیز دیگری مهم تر بوده است. شاگردان امری با دو گل لوکاس مورا و ادینسون کاوانی از حریف پیش افتادند، گلی که کاوانی به ثمر رساند حاصل پاس به عقب اشتباه مدافع نانسی بود، با این حال در اکثر اوقات بازی در نیمه دوم نانسی تیم برتر میدان بود و توانست با ضربه آزاد دیارا یکی از گل ها را جبران کند و حتی در موقعیتی می توانست صاحب پنالتی شود اما در نهایت این دیدار با پیروزی ۲-۱ پاریسی ها به پایان رسید تا وراتی بعد از این دیدار اعلام کند که با توجه به اینکه مهمترین مسئله پیش رو کسب ۳ امتیاز این دیدار بوده است، عملکرد هم تیمی هایش اهمیتی ندارد.او در گفتگو با سایت گل اعلام کرد:

    قبل از این دیدار با خودم گفتم باید در این دیدار پیروز شویم حتی اگر بازی زیبایی به نمایش نگذاریم. بازی را بسیار خوب آغاز کردیم و با دو گل پیش افتادیم اما بعد از این دو گل ریتم بازی را از دست دادیم و نانسی مالکیت توپ و میدان را در اختیار گرفت، نیمه دوم وضع بدتر شد. بازی بدی به نمایش گذاشتیم. بازی بسیار سختی داشتیم و زمان مناسبی برای تمرین در اختیار نداشتیم اما مهم کسب ۳ امتیاز بود که به دست آوردیم.

پاریسی ها با این پیروزی به رتبه دوم جدول لیگ ۱ فرانسه صعود کردند.

عملکرد ضعیف گوشی گوگل در تست ها
facebook google telegram twitter whatsApp