طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیجوانی و کم تجربگی دورتموند مانع پیروزی شد | روده
پیروزی هادی مقابل کمیل دَر جدال اول

هافبک فصل جاری بورسیادورتموند تصور می کند جوانی یارانش در بازی ابتدای هفته مانع نتیجه گیری تیمش شد.

خبرگزاری فارس: دورتموندی ها پس از گذشت یک روز از مسابقه جمعه شب هنوز هم به خاطر کسب تساوی با هرتابرلین در شروع مسابقات هفته هفتم بوندس لیگا ناراحت هستند.

شاگردان توماس توخل باور دارند که می توانستند به جای آنکه عقب ماندگی یک بر صفر را جبران کرده و درنهایت به تساوی یک بر یک برسند، برنده بازی شوند و اکنون امتیاز کامل در کارنامه داشته باشند.

یکی از ستاره های تیم مشکی و زردپوش که از این بابت دلخور بوده، سباستیان روده است. هافبکی که تا تابستان بازیکن تیم رقیب یعنی بایرن مونیخ بود و الآن پیراهن بورسیا را به تن دارد.

وی اظهارداشت: هر تیمی که از رقیبش در بازی عقب باشد و پس بتواند در دقایق آخر، نتیجه را تغییر دهد و به تساوی رسد، بدیهی است که خوشحال می شود. چرا که نباخته و بی امتیاز نمانده است. اما با توجه به روند بازی واقعیت این است که از تساوی با برلینی ها، خرسند نیستم. چون با در نظر گرفتن ضربه پنالتی گل نشده و موقعیت های دیگر، دورتموند قطعا باید برنده بازی می شد.

روده معتقد است جوانی و کم تجربگی برخی بازیکنان مانع نتیجه گیری کامل تیمش شد. این هافبک دونده افزود: ما در زمین بازیکنان خیلی خیلی جوانی داشتیم. می دانیم در زمین باید بهتر کار می کردیم. احتمالا جوانی تیم اجازه نداد تا از موقعیت ها خوب استفاده کنیم.

کم تجربگی باعث شد برنز بگیرم | علیزاده
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات