طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

ورزشیصنعت نفت در بحران نیست | هوری
برچسب ها:
ترکیب صنعت نفت برابر استقلال اعلام شد

دروازه بان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: صنعت نفت در برخی بازی ها گل های راحتی می خورد و این مسئله به ما ضربه زده است.

خبرگزاری میزان: حسن هوری درباره شکست 3 بر 2 تیمش مقابل تیم فوتبال پیکان در هفته هشتم لیگ برتر شانزدهم اظهار داشت: در چند بازی اخیر گل هایی خوردیم که شاید تیم های با تجربه نخورند. همین گل ها باعث شد 4 امتیاز مهم را از دست بدهیم.

وی درباره اشتباه خود در بازی با پیکان روی گل سوم در دقایق پایانی گفت: من روی گل سوم به تنهایی مقصر نبودم و فکر می کردم مدافع ما ضربه سر را می زند اما اینگونه نشد و در خروجم از دروازه مشکل پیش آمد.

دروازه بان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تصریح کرد: اشتباه برای هر دروازه بانی ممکن است پیش بیاید اما در این فصل تاکنون سعی کرده ام کمتر اشتباه کنم.

هوری خاطرنشان کرد: در خط دفاعی تیم ما بازیکنان جوان و کم تجربه ای حضور دارند و بروز چنین اشتباهاتی عادی است اما نباید در هر بازی این اشتباهات صورت بگیرد.

وی افزود: شرایط صنعت نفت عادی است. بر خلاف نظر برخی دوستان، صنعت نفت در بحران نیست و دوران افت را سپری نمی کند. ما شاید راحت گل بخوریم اما خیلی راحت هم به حریفان گل می زنیم و می توانیم به آینده امیدوار باشیم.

پیروزی صنعت نفت در دیدار تدارکاتی
facebook google telegram twitter whatsApp