طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیدعوت جامعه روحانیت مبارز از احزاب اصولگرا در جهت وحدت است
بیانیه جامعه روحانیت مبارز به مناسبت محرم

سخنگوی جبهه پیروان گفت: وحدت میان همه طیف های اصولگرا مولفه ای ضروری برای پیروزی در انتخابات سال آینده است.

جبهه پیروان, اخبار سیاسی, احزاب و تشکل ها, دعوت جامعه روحانیت مبارز احزاب اصولگرا جهت وحدت

جبهه پیروان, اخبار سیاسی, احزاب و تشکل ها, اصولگرایان, انتخابات ریاست جمهوری
کمال سجادی در گفت وگو با خبرنگار احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ پیرامون دعوت جامعه روحانیت از احزاب اصولگرا برای حضور در نخستین نشست همگرایی اجتماع بزرگ اصولگرایان، اظهار داشت: این تصمیم چندی پیش اتخاذ شده بود تا طی نشستی از احزاب اصولگرایی که محوریت جامعه روحانیت را برای انتخابات سال آینده قبول دارند دعوت به عمل بیاید.


سخنگوی جبهه پیروان با بیان اینکه این نشست در جهت وحدت اصولگرایان است، ادامه داد: حتما وحدت میان همه طیف های اصولگرا مولفه ای ضروری برای پیروزی در انتخابات سال آینده است و این وحدت با روند مناسبی پیش می رود.


وی در رابطه با برخی تحلیل ها مبنی بر اینکه اکثر اصولگرایان هنوز نمی دانند که می خواهند در انتخابات سال 96 از چه کسی حمایت کنند، گفت: طبیعی است که جناح های متفاوت اصولگرا در این بازه زمانی طولانی مانده به انتخابات سال 96، نمی توانند قاطعانه بگویند که می خواهند از چه کسی حمایت کنند.


سجادی با تأکید بر اینکه حتما اصولگرایان برای انتخابات سال آینده کاندیداهایی خواهند داشت، تصریح کرد: تا زمانی که کاندیداهای اصولگرایان برای انتخابات سال آینده به طور کامل مشخص نشوند، قرار بر این است که پیرامون حمایت یا عدم حمایت از کسی موضع گیری نکنیم.


سخنگوی جبهه پیروان در پایان خاطر نشان کرد: در این میان مسلم آن است که اصولگرایان باید برای انتخابات سال آینده ریاست جمهوری به اجماع برسند و از یک نفر حمایت کنند.


نشست خبری سخنگوی جامعه روحانیت مبارز برگزار می شود
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات