طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

دانستنی های علمی«گلکسی نوت 7» دیگر اجازه پرواز ندارد
برچسب ها:
ممنوعیت استفاده از گلکسی نوت 7 در پروازهای ایران

اداره هوانوردی فدرال آمریکا، بعد از فراخوان دوم سامسونگ برای جمع آوری گلکسی نوت ۷، حضور این دستگاه را در پروازهای آمریکایی ممنوع کرد.

خبرگزاری ایسنا: اداره هوانوردی فدرال آمریکا، بعد از فراخوان دوم سامسونگ برای جمع آوری گلکسی نوت ۷، حضور این دستگاه را در پروازهای آمریکایی ممنوع کرد.

گروهی از قانون گذاران آمریکا در روز جمعه طبق قانون «ممنوعیت مواد خطرناک» و توصیف گلکسی نوت ۷ تحت این قانون، حضور این دستگاه را در تمامی پروازها از آمریکا و به این کشور ممنوع اعلام کرد.

این ممنوعیت که از روز شنبه اجرا شده است، گسترش قابل توجهی از محدودیت های نوت ۷ است. پیش از این مردم اجازه داشتند که این دستگاه را در پروازها با خود حمل کنند، اما به آنها گفته می شد که از آنها استفاده نکرده و یا آنها را شارژ نکنند و یا در چمدان خود نگه دارند.

گلکسی نوت 7, گلکسی نوت 7, گلکسی نوت 7, گلکسی نوت اجازه پرواز ندارد

گلکسی نوت 7


این ممنوعیت ضربه دیگری به دستگاه معیوب سامسونگ است. روز پنجشنبه، با توجه به نقل از های متعدد از گرمای بیش از انداره و انفجار نوت ۷، سامسونگ و کمیسیون امنیت محصولات مصرفی آمریکا دومین فراخوان را برای گلکسی نوت ۷ صادر کردند. همچنین سامسونگ تولید این دستگاه خود را متوقف کرده است و انتظار می رود که میلیاردها خسارت ناشی از مشکلات دستگاه را متحمل شود.

آنتونی فاکس - وزیر حمل و نقل آمریکا- در بیانیه ای گفت: می دانیم که ممنوعیت استفاده از گلکسی نوت ۷ سامسونگ در خطوط هوایی، موجب ناراحتی برخی از مسافران خواهد شد، اما امنیت تمامی افراد حاضر در هواپیما باید برای ما در اولویت باشد. ما این اقدامات اضافی را انجام می دهیم، زیرا حتی یک حادثه آتش سوزی در پرواز، می تواند آسیب های شدیدی داشته باشد و زندگی بسیاری را به خطر اندازد.

با این ممنوعیت، مسافران اجازه ندارند گلکسی نوت ۷ را نزد خود و حتی در چمدان هایشان حمل کنند و افرادی که به این قانون بی توجه باشند، جریمه شده و تلفن هایشان ضبط خواهد شد. این گوشی ها همچنین نمی توانند در محموله های هوایی حمل شوند.

کمپانی سامسونگ در بیانیه ای اعلام کرد: دارندگان گلکسی نوت ۷ باید به فروشگاه های این کمپانی در آمریکا مراجعه کرده و در برنامه بازپرداخت و تعویض نوت ۷ کمپانی کنند. می دانیم این موضوع موجب ناراحتی مصرف کنندگان است، اما امنیت شما برای ما در اولولیت است.

گلکسی نوت 7 شش گیگابایت رم ندارد
facebook google telegram twitter whatsApp