طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیمربی خشنی نیستم | بگوویچ
من یک مربی شکست خورده نیستم | فوساتی

سرمربی پیشین تیم های پرسپولیس و فولاد خوزستان تأکید کرد، تیم کی روش در نتیجه گیری عملکرد بسیار خوبی داشته است.

خبرگزاری تسنیم: وینگو بگوویچ در مورد حالت تیم ملی در مسابقات انتخابی جام جهانی 2018 و کسب 10 امتیاز از چهار مسابقه گفت: فکر می کنم ایران بازی به بازی حالت بهتری پیدا کرد و مقابل کره جنوبی نمایش بسیار خوبی داشت. روند امتیازگیری تیم ملی طوری است که شانس زیادی برای رفتن به جام جهانی دارد و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، تیم کی روش به جام جهانی روسیه صعود خواهد کرد.

وی درباره انتقادهای صورت گرفته از سبک بازی تیم ملی و اینکه برخی معتقدند ایران تدافعی بازی می کند، اظهار داشت: هر مربی تفکرات خاص خودش را دارد و تیم ملی در نتیجه گیری عملکرد بسیار خوبی داشته است. در فوتبال همیشه مهم ترین موضوع نتیجه گرفتن است که تیم ملی در آن تبحر دارد. وقتی تیمی نتیجه نمی گیرد، خیلی از آن مسائل خود به خود کنار می روند.

سرمربی گل گهر سیرجان با اشاره به حالت خوب این تیم در رقابت های لیگ دسته اول و شانس سیرجانی ها برای راهیابی به لیگ برتر گفت: هدف اصلی باشگاه ما این است که با یک برنامه طولانی مدت جلو برویم و یک تیم خوب درست کنیم. مسئولان باشگاه زحمت می کشند و کمپانی گل گهر هم حامی تیم است، ولی هدف ما صعود به لیگ برتر نیست. ما هنوز برخی از اشتباهات را باید به حداقل برسانیم و خودمان را قوی تر کنیم.

بگوویچ در واکنش به اینکه می گویند از حرکات اکبر میثاقیان در بازی با بادران ناراحت شده است، تصریح کرد: من دوست ندارم در مورد برخی مسائل صحبت کنم و در مربیگری فرد خشنی نیستم. من معتقدم هر مربی باید در کنار زمین مثل یک جنتلمن رفتار کند.

مربیان در روز نخست تمرینات بازیکنان را ارزیابی کردند
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات