طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیبی نظمی در برنامه لیگ به همه تیم ها ضربه می زند | کارخانه
12تیم در لیگ هستند برنامه ریزی برای 10تیم!

سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه معتقد است بی نظمی در برنامه لیگ می تواند به همه تیم ها ضربه بزند.

والیبال, سازمان لیگ فدراسیون والیبال, لیگ برتر والیبال, کارخانه نظمی برنامه لیگ تیم ضربه زند

والیبال, سازمان لیگ فدراسیون والیبال, لیگ برتر والیبال, بی نظمی در لیگ, بانک سرمایه, مصطفی کارخانه

مصطفی کارخانه در مصاحبه با خبرنگار توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، درباره این موضوع که هنوز برنامه دور رفت مسابقات لیگ برتر از سوی سازمان لیگ اعلام نشده است ،گفت: هر تیمی که در لیگ حضور پیدا می کند بدون شک بر اساس برنامه مسابقاتش و این که در چه مسابقاتی میزبان یا میهمان است، برنامه ریزی می کند.


وی تصریح کرد: تیم ها در حال حاضر تنها برنامه هفته اول مسابقات خود را می دانند و به نظر من این موضوع زیبنده لیگی همچون لیگ والیبال ایران نیست. من نمی دانم به چه علت هنوز برنامه لیگ مشخص نشده است البته شاید سازمان لیگ منتظر است تا تکلیف تیم های بدهکار مشخص شود و بعد از آن برنامه نهایی را اعلام کند.


کارخانه با اشاره به حالت تیمش در آستانه لیگ سی ام، گفت: تیم ما در حال سپری کردن تمرینات است و خوشبختانه از شرایط خوبی برخوردار هستیم. تمام تلاش ما این است که با ارائه والیبال تماشایی بتوانیم در فصل پیش رو مانند فصل پیشین نتایج خوب بگیریم و قهرمانی را از آن خود کنیم.


سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه درباره این انتقاد که برخی ها معتقدند نباید همه بازیکنان خوب در یک تیم جمع شوند، گفت: نمی دانم چرا این انتقاد همیشه به تیم سرمایه وارد می شود آن هم در حالی که خیلی دیگر از تیم ها هم از بازیکنان ملی پوش زیادی بهره می برند.


کارخانه ادامه داد: این فصل از لیگ همه تیم ها خوب یارگیری کرده اند و من پیش بینی می کنم که امسال در صورت برنامه ریزی صحیح و ایجاد نظم ، لیگی به مراتب جالب تر از فصل قبل پیش رو خواهیم داشت.


سرمربی بانک سرمایه درباره پیش بینی خود از عنوان تیمش در پایان لیگ گفت: با توجه به حضور تیم های پرقدرت در لیگ امسال پیش بینی کار ساده ای نیست با این حال من اعتقاد دارم که تیم ما مانند سال قبل مدعی اصلی کسب عنوان قهرمانی خواهد بود.


تیم های لیگ جزیره در زندان اوگاندا
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات