طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیرییس و نایب رییس فدراسیون به مالزی اعزام شدند
انتخاب دبیر و نایب رییس فدراسیون وزنه برداری

علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری و دکتر داود باقری نایب رییس فدراسیون وزنه برداری به منظور کمپانی در اجلاسیه فدراسیون وزنه برداری جهانی به مالزی محل برگزاری مسابقات جهانی نوجوانان اعزام شدند.

رییس فدراسیون, جهانی, علی مرادی, رییس نایب رییس فدراسیون مالزی اعزام

رییس فدراسیون, جهانی, علی مرادی, وزنه برداری, مسابقات
به نقل از خبرنگار گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان؛ علی مرادی رییس و دکتر داود باقری نایب رییس فدراسیون وزنه برداری، امروز (یکشنبه 25 مهرماه) به محل برگزاری مسابقات نوجوانان دنیا در مالزی سفر کردند تا در جلسه هیات اجرایی فدراسیون جهانی، در روز( 27 مهر) کمپانی کنند.

همچنین یک روز قبل از شروع مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان، چهارشنبه(28 مهرماه) کنگره این دوره از پیکارها در شهر پنانگ برگزار می شود.

لازم به ذکر است؛ محمدحسین برخواه سرمربی، اکبر خورشیدی و علی امینی فرد کادر فنی تیم ملی اعضای تیم به همراه 8 وزنه بردار(حسین سلطانی، احمد احمدنژاد، تقی آقازاده، محمد موئدی، مهدی پاپی، علیرضا لطفی، علی داودی و محمدرضا روشنی) نیز فردا(دوشنبه 26 مهر) به مالزی اعزام می شوند.

گفتنی است پیش از این فدراسیون جهانی وزنه برداری عنوان کرد که سلیمی و انوشیروانی باید رسما از این فدراسیون عذرخواهی کنند!

رییس فدراسیون وزنه برداری کشورمان نیز جهت عذرخواهی رسمی از اتفاقات پیش آمده در وزن فوق سنگین المپیک ریو و تن دادن به خواسته فدراسیون جهانی عازم مالزی شد.نائب رییس و دبیر فدراسیون کشتی مشخص شدند
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات