طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

مجازیقتل به خاطر اعتراف همسر به ارتباط نامآغاز با مقتول
دو قتل وَ یِک خودکشی سرانجام ارتباط نامآغاز

با رسول روابط نامشروعی داشتم و مدتی پیش از کارم پشیمان شدم و تصمیم گرفتم که جریان روابطم با رسول را به همسرم حمید بگویم؛ بعد از اینکه حمید را در جریان این موضوع قرار دادم...

بیابانهای ورامین, اتباع افغانستان, ارتباط نامشروع, قتل خاطر اعتراف همسر ارتباط نامآغاز مقتول

بیابانهای ورامین, اتباع افغانستان, ارتباط نامشروع, دستگیری قاتل
به نقل از گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ساعت 11:50 هجدهم مهر سال جاری زن جوانی با پلیس تماس گرفت و اعلام کرد همسرش توسط زن همسایه اش به قتل رسیده است.


با اعلام مراتب این اتفاق به مأموران 132 کلانتری نبرد، تیمی از مأموران انتظامی این کلانتری به محل اعلام خبر که ساختمان چهار طبقه ای در خیابان حسینی منطقه اتابک بود، اعزام شدند.


بعد از حضور مأموران در محل، زن جوان در ادامه اظهاراتش به مأموران گفت: حدود یک هفته قبل همسرم رسول که از اتباع افغانستان است، ناپدید شد که بعد از مفقودی اش، پرونده ای در پایگاه ششم آگاهی تهران تشکیل دادم؛ اثری از همسرم نبود و من به روابط مشکوک همسرم با زن جوانی به نام نازنین مشکوک شدم، نازنین و همسرش حمید همسایه ما هستند؛ تا اینکه ساعت 9 صبح امروز نازنین به منزلمان آمد و اظهار داشت شوهرش حمید، رسول را به قتل رسانده است؛ نازنین گفت شوهرم، رسول را به منزلشان کشانده و با ضربات آجر، او را به قتل رساند و بعد از قتل نیز جسد رسول را به بیابانهای ورامین برده است.


بعد از اظهارات زن جوان، مأموران نازنین را دستگیر کردند و ساعتی پس جسد رسول که 15 مهر سال جاری توسط مأموران کلانتری 173 امین آباد در زمینهای کشاورزی فیروزآباد ورامین کشف شده بود، توسط همسرش شناسایی شد.


نازنین که از اتباع افغانستان است بعد از دستگیر به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد و درباره جزئیات روز قتل به قاضی ایلخانی؛ بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران گفت: با رسول روابط نامشروعی داشتم و مدتی پیش از کارم پشیمان شدم و تصمیم گرفتم که جریان روابطم با رسول را به همسرم حمید بگویم؛ بعد از اینکه حمید را در جریان این موضوع قرار دادم، حمید نقشه کشید و 12 مهر رسول را به منزلمان کشاند و در حضور من، حمید را با ضربات آجر به قتل رساند، بعد از قتل نیز تمامی وسایلی که خونی شده بود را جمع کردیم و حمید جسد رسول را میان پتویی پیچید و با موتورش به بیابانهای ورامین برد و آنجا رها کرد.


قاضی ایلخانی بعد از شنیدن اظهارات نازنین، وی را برای ادامه تحقیقات در اختیار مأموران اداره آگاهی قرار داد و تلاش برای بازداشت حمید شروع شد تا اینکه روز گذشته حمید بازداشت و پیش از ظهر امروز برای انجام بازپرسی به شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد.


منبع: تسنیم


اعتراف مـرد ایرانی به قتل همسرش در استرالیا
facebook google telegram twitter whatsApp