طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
بازداشت سارقان کیف قاپ کرمانشاه
انهدام باند سارقان کیف قاپ در کرمانشاه

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: به دنبال وقوع تعدادی کیف قاپی در شهرستان کرمانشاه و با بررسی های انجام شده دو باند سه نفره از سارقین کیف قاپ شناسایی شدند که هر دو باند منهدم و سه نفر از سارقان نیز بازداشت شدند.

کرمانشاه, باندسه نفره, کیف قاپ, بازداشت سارقان کیف قاپ کرمانشاه

کرمانشاه, باندسه نفره, کیف قاپ, سارقان

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ؛سردار منوچهر امان اللهی گفت: سارقان بازداشت شده به 58 فقره کیف قاپی اعتراف کردند که مالباختگان 30 فقره آن شناسایی شدند همچنین چند موتورسیکلت و خودرو از اعضای این دو باند کشف شده است و تلاش برای بازداشت سایر همدستان ادامه دارد.


وی گفت:برخوردهای موثری در زمینه مبارزه با سرقت صورت گرفته و از ابتدای امسال تاکنون 3500 سارق و مالخر شناسایی و بازداشت شدند.

وی تصریح کرد: در سال جاری کاهش هشت درصدی در زمینه انواع سرقت ها را داشتیم و در زمینه سرقت های مهم این میزان یازده درصد است. همچنین امسال افزایش 24 درصدی را در زمینه کشفیات داشته ایم.

وی با اشاره به انهدام 99 باند سرقت در سال جاری در سطح استان، گفت: آمار جرائم استان به نسبت استان های هم جمعیت خود پایین تر است.

وی گفت:پلیس آگاهی امسال اقدامات پیشگیرانه انجام داده است مانند افزایش تعداد نیروها،افزایش تعداد ماشین،افزایش تعداد گشت هاو....

بازداشت سارقان در کرمانشاه
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات