طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیاهدای مدال در مسابقات اهداف پروازی ارزش چندانی ندارد | عبدالمحمدی
کسب سه مدال ارزشمند بوکسورهای آذربایجان غربی در مسابقات کشوری

سرمربی تیم ملی اهداف پروازی گفت:اهدا مدال در فینال مسابقات آزاد اهداف پروازی ارزشمند است و در پایان هر مرحله اهمیت زیادی ندارد.

مسابقات ازاد کشوری, مسابقات اهداف پروازی, مرحله فینال فینالیست ها, عبدالمحمدیاهدای مدال مسابقات اهداف پروازی ارزش چندانی ندارد

مسابقات ازاد کشوری, مسابقات اهداف پروازی, مرحله فینال فینالیست ها, سرمربی تیم ملی

فرشید عبدالمحمدی در مصاحبه با خبرنگار گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان بیان کرد:مسابقات آزاد اهداف پروازی هر ساله طی چند دوره از طرف فدراسیون برگزار می شود و تعداد زیادی از کمپانی کننده ها از سراسر کشور به صورت آزاد در این مسابقه کمپانی می کنند.


وی افزود:در پایان هر مسابقه برترین های هر دوره به مرحله فینال راه پیدا می کنند که در صورت کسب مقام به ورزشکاران مدال و حکم اهدا می شود اما طبق آیین نامه فدراسیون بعد از برگزاری هر مرحله حکم و مدال جداگانه به تیراندازان داده نمی شود.


عبدالمحمدی ادامه داد: معتقدم دادن حکم و مدال در پایان هر مسابقه ارزش زیادی ندارد و کار جالبی نیست و بهترین اقدام اهدا مدال در مرحله فینال فینالیست ها است.


وی گفت: در حال حاضر مسابقات آزاد اهداف پروازی در سه مرحله انجام شد و مرحله فینال آن آبان ماه برگزار می شود.


سرمربی تیم ملی اهداف پروازی تصریح کرد: هر چند اهدا مدال به برترین های مسابقه در هر دوره ارزش چندانی ندارد اما برای برخی تیراندازان ایجاد انگیزه می کند.کسب دو مدال توسط بانوی سنگ نورد اصفهانی در مسابقات آسیایی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات