طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

مجازیچند روز صبر کنید تا تکلیف رفتن یا ماندنم مشخص شود | جنتی
جنتی رفتنی است؟

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره رفتن و نرفتنش از وزارت ارشاد گفت: چند روز صبر کنید تا نتیجه مشخص شود.

پاسخ علی جنتی, روند برگزاری انتخابات, علی جنتی, جنتی صبر تکلیف رفتن ماندنم

پاسخ علی جنتی, روند برگزاری انتخابات, علی جنتی, انتخابات الکترونیکی, وزیر فرهنگ و ارشاد, استعفای جنتی

به نقل از گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ۲۵ مهرماه با حضور در ستاد برگزاری انتخابات هیأت نظارت بر مطبوعات درباره شایعاتی که این روزها درباره رفتنش از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مطرح است، اظهار کرد: چند روز صبر کنید تا نتیجه مشخص شود.

علی جنتی ادامه داد: چند روز دیگر نتیجه مشخص می شود و من درباره این موضوع صحبت نمی کنم.

او همچنین درباره نخستین انتخابات الکترونیکی هیات نظارت بر مطبوعات کشور به بیان توضیحاتی پرداخت و گفت: تاکنون خوشبختانه استقبال خوبی از سوی مدیران مسئول رسانه ها شده است و تعدادی از آن ها در این انتخابات کمپانی کردند.

جنتی در پاسخ به پرسش خبرنگار دیگری درباره نخستین انتخابات الکترونیک کشور اظهار کرد: خوشبختانه این انتخابات به صورت الکترونیک برگزار می شود که خیلی اطمینان بخش است. در مطبوعات به تفصیل در این باره بحث شده بود که بتوانیم برای انتخابات یک سیستم ایمن را تبیین کنیم و خوشبختانه با همکاری دوستانی که در حوزه آی تی فعالیت دارند این امر تحقق پیدا کرده است.

او با اشاره به روند برگزاری انتخابات اعضای هیأت مدیره هیأت نظارت بر مطبوعات ادامه داد: امروز هم با وجود اینکه تنها یک ساعت و نیم از شروع انتخابات گذشته است، حضور مدیران مسئول چه در استان تهران و چه سایر استان ها خیلی خوب بوده است.

منبع: ایسنا

جنتی و ایوبی به دیدن اصغر شاهوردی و خانواده مرحوم رشیدی رفتند
facebook google telegram twitter whatsApp