طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیداوری حیدری رضایت بخش نبود
سطح مسابقات لیگ دو و میدانی رضایت بخش نبود | سیار

کارشناس داوری کشورمان گفت: عملکر دیروز حیدری در قضاوت بازی دو تیم پرسپولیس و نفت تهران رضایت بخش نبود.

داوری دیدار استقلال و سیاه جامگان, نوذر رودنیل کارشناس داوری, خسروحیدری, داوری حیدری رضایت بخش نبود

داوری دیدار استقلال و سیاه جامگان, نوذر رودنیل کارشناس داوری, خسروحیدری, کاوه رضایی, سید رضا مهدوی
نوذر رودنیل در گفت و گو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، در مورد نحوه قضاوت مهدوی داور مسابقه استقلال و سیاه جامگان گفت: در دقیقه 2 مسابقه بازیکن سیاه جامگان باید کارت زرد می گرفت و در دقیقه 21 نیز یک بازیکن دیگر این تیم هم به خاطر خطای شدیدی که بر روی خسرو حیدری مرتکب شد، باید اخطار دریافت می کرد، زیرا خسرو حیدری به خاطر آن خطا مصدوم شد و از بازی بیرون رفت.

وی ادامه داد: گلی که در دقیقه 1+45 کاوه رضایی زد به درستی از سوی کمک داور آفساید اعلام شد، اما در دقیقه 49 خطای بازیکن استقلال بود که داور به اشتباه خطای بازیکن سیاه جامگان آن را اعلام کرد.

رودنیل با اشاره به حساس ترین صحنه مسابقه در دقیقه 86 گفت: در این صحنه متأسفانه زاویه دوربین های تلویزیونی به هیچ وجه مناسب نبود و من نمی توانم اظهار نظر قاطعی در مورد آن انجام بدهم، زیرا در حرکت آهسته دوربین از زاویه بالا این صحنه را نشان داد که به خوبی واضح نبود، اما اگر مدافع استقلال بازیکن مهاجم سیاه جامگان را هل داده یا شارژ کرده باشد، یک پنالتی باید به سود سیاه جامگان اعلام می شد.در مجموع قضاوت متوسطی را از سید رضا مهدوی شاهد بودیم.

وی درمورد داوری دیدار پرسپولیس و نفت تهران گفت: در دقیقه 13 پنالتی اعلام شده به سود تیم پرسپولیس کاملا درست بود، در دقیقه 23 اخطار به بازیکن تیم نفت کاملا صحیح بود. در دقیقه 25 کمک داور به اشتباه برای تیم پرسپولیس آفساید اعلام کرد در صورتی که این صحنه به هیچ عنوان آفساید نبود.

کارشناس داوری کشورمان گفت: در دقیقه 30 گل دوم پرسپولیس به هیچ وجه آفساید نبود کمک داور به درستی به ادامه بازی رای داد.در یکی از صحنه ها داور به سمت معالجه بازیکن مصدوم تیم نفت رفت در صورتی که این کار از حیطه وظایف داور نیست برعهده کادر پزشکی تیم نفت است.

رودنیل در پایان خاطر نشان کرد: عملکرد دیروز حیدری به هیچ عنوان رضایت بخش نبود، در دقیقه 66 می توانست یک پنالتی برای تیم نفت تهران اعلام کند که از پنالتی گرفتن برای تیم نفت چشم پوشی کرد.در دقیقه 78 خطا روی علی پور را داور باید پنالتی اعلام می کرد که باز هم از پنالتی گرفتن برای تیم پرسپولیس امتناع کرد.

آثار بخش فیلم های سینمایی جشنواره مقاومت داوری می شوند
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات