طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

جان باختن چوپان به علت سقوط ازکوه در باغملک
جان باختن چوپان به علت صاعقه

چوپان 20 ساله باغملکی بر اثر سقوط از کوه جان خود را از دست داد.

چوپان, خوزستان, منطقه صیدون, جان باختن چوپان اثر سقوط ازکوه باغملک

چوپان, خوزستان, منطقه صیدون, باغملک, هلال احمر, ارتفاعات, سقوط, کوه
به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، محسن علیزاده، رئیس هلال احمر باغملک امروز با اشاره به جان باختن یک جوان در کوه های اطراف شهرستان گفت: جوان چوپان تقریبا 20 ساله ساکن منطقه صیدون بر اثر سقوط از کوه جان خود را از دست داد.

وی افزود: با توجه به نقل از های رسیده، این جوان صبح دیروز برای چرای گوسفندان خود به کوه علا در شهر صیدون رفته بود و تا شب به خانه برنگشت.

رئیس هلال احمر باغملک تصریح کرد: شامگاه شنبه عده ای از شهروندان در تماس با این اداره مراتب را نقل از داده و فورا در ساعت 20 یک اکیپ 12 نفره با تجهیزات کامل به منطقه اعزام شد.

علیزاده با بیان اینکه قبل از نقل از به هلال احمر نیز بستگان این جوان و نیروهای مردمی در منطقه حضور پیدا کرده بودند، خاطرنشان کرد: تیم اعزامی از هلال احمر نیز با حضور در منطقه اقدامات لازم را در کنار مردم برای یافتن فرد موردنظر انجام داد، ولی به علت تاریکی هوا کار بی نتیجه به پایان رسید.

وی با اشاره به حضور چند نیروی این نهاد در کنار مردم برای گشت زنی گفت: بامداد امروز نیز چند تیم برای ادامه کار تجسس در منطقه اعزام شدند که متاسفانه خبر فوت این جوان نقل از شد.

علیزاده عنوان کرد: هم اکنون نیروهای امدادی این نهاد به همراه نیروی انتظامی در محل حضور دارند و با استفاده از برانکارد در حال انتقال جنازه از کوه به منطقه هستند.

وی با تسلیت این مصیبت به خانواده این جوان بیان داشت: حضور دوباره و پرشور مردم در این عملیات مانند سایر وقایع دیگر در کنار نیروهای امدادگر هلال احمر جای تقدیر دارد.

جان باختن یک تن بر اثر تصادف تریلی با عابرپیاده
facebook google telegram twitter whatsApp