طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیزمانی برای حضور در مسابقات قهرمانی دنیا نداریم | عابدینی
ادامه رقابت شطرنج بازان در دور چهارم مسابقات قهرمانی دنیا

سرپرست انجمن وزنه برداری دانشجویان گفت:برای کسب ویزا و آزمایش دوپینگ از ورزشکاران به منظور حضور تیم وزنه برداری در مسابقات قهرمانی دنیا زمانی نداریم.

مسابقات قهرمانی دنیا وزنه برداری, تیم ملی دانشجویان, رقابت های جهانی, عابدینیزمانی مسابقات قهرمانی دنیا نداریم

مسابقات قهرمانی جهان وزنه برداری, تیم ملی دانشجویان, رقابت های جهانی, نصرت الله عابدینی, مسابقات یونیور سیاد

نصرت اله عابدینی در مصاحبه با خبرنگار گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان اظهار کرد: برای حضور در مسابقات قهرمانی دنیا زمان کمی در پیش داریم به این خاطر در رقابتهای جهانی کمپانی نخواهیم کرد اما تیم دانشجویان را در اردوهای متفاوت به منظور حضور در مسابقات یونیورسیاد آماده خواهیم کرد.


وی افزود: مسابقات یونیورسیاد وزنه برداری در تایوان برگزار می شود سجاد انوشیروان به عنوان سرمربی تیم انتخاب شده است تا به منظور حضور در مسابقات قهرمانی دانشجویان تیم را آماده کند.


سرپرست انجمن وزنه برداری دانشجویان در ادامه تصریح کرد: برای برگزاری مسابقات قهرمانی کشور دانشجویان بسیاری از دانشگاه ها اعلام آمادگی کرده اند اما باید حالت دانشگاه ها بررسی شود.


وی در خصوص حضور در مسابقات یونیورسیاد تاکید کرد: سال گذشته در مسابقات وزنه برداری یونیورسیاد دو مدال به دست آوردیم و سعی داریم با برگزاری اردوهای متعدد ،تیم با قدرت در رقابتها ظاهر شود و تا آن زمان اردوهای خوبی برگزار خواهیم کرد همچنین بعد از رکورد گیری ها نفرات برتر را انتخاب می کنیم.


عابدینی در خصوص اعزام به مسابقات یونیورسیاد خاطر نشان کرد: بر مبنای رکوردهای ورودی، انتخابی های تیم ملی دانشجویان صورت می گیرد و به احتمال قوی با یک تیم کامل در مسابقات یونیور سیاد کمپانی خواهیم کرد.


انتهای پیام/

جزء رکابخانوم حاضردر مسابقات قهرمانی جهان نیستم
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات