طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
برگزاری همایش ما زنده ایم در مدارس استان

برگزاری همایش ما زنده ایم در مدارس استان

برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی در استان

همایش بزرگ ما زنده ایم در مدارس دخترانه استان مرکزی برگزار شد.

اراک, مدارس, همایش, برگزاری همایش زنده مدارس استان

اراک, مدارس, همایش, ما زنده ایم

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک ؛ همایش بزرگ "نهضت ما زنده ایم” با هدف احیای هویت دینی و تحکیم مبانی اعتقادی و دفاع از ارزش های اسلامی همزمان با سراسر کشور در مدارس استان مرکزی برگزار شد.
نهضت دخترانه «ما زنده ایم» با بهره گیری از کتاب «من زنده ام» خانم معصومه آباد در سالروز اسارت این بانوی آزاده ، و با هدف احیاء هویت دینی در راستای دفاع از ارزش های اسلام ، انقلاب و فرهنگ ملی در بین دختران جوان برای دومین سال متوالی برگزار می شود.
شاخص های نهضت دخترانه «ما زنده ایم» برگرفته از پیام مقام معظم رهبری و سیره شهدای زن شامل عفت، شجاعت، احساس مسئولیت و عطوفت است.
این همایش با هدف ترویج توسعه عمومی فرهنگ اصیل عفاف و حجاب و زنده نگه داشتن ارزش های اسلامی در میان دختران ایران اسلامی برگزار می شود.
ترغیب دختران متدین و انقلابی برای مقابله موثر در با تهاجم فرهنگی دشمنان نظام اسلامی، تقویت شجاعت ، عفت و مسئولیت در بین دختران جوان، معرفی جذابیت های دین مبین اسلام و تقویت انگیزه دینی و ارزشی در بین دانش آموزان دختر، ایجاد زمینه آشنایی و ارتباط دختران دانش آموز با الگوهای روز و معرفی الگوهای جامعه پذیر به دانش آموزان دختر برای الهام گیری تولید و تکثیر شخصیت های تراز انقلاب اسلامی از دیگر اهداف این نهضت دخترانه است.

برگزاری همایش استانی معرفی دست آوردهای
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات