طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اخبار اجتماعیانهدام باند سارقان منزل و حتمات داخل خودرو درخاش
انهدام باند سارقان منزل در کرمانشاه

فرمانده انتظامی شهرستان خاش از انهدام باند سارقان حرفه ای منزل و قطعات داخل خودرو با بیش از 40 فقره سرقت خبر داد.

سارقان حرفه ای, باند سارقان, سرهنگ غلامرضا اربابی, انهدام باند سارقان منزل قطعات داخل خودرو درخاش

سارقان حرفه ای, باند سارقان, سرهنگ غلامرضا اربابی

به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان، سرهنگ غلامرضا اربابی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل و قطعات داخل خودرو در سطح شهرستان، شناسایی و بازداشت سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری 11 قرار گرفت.


وی افزود: ماموران با انجام اقدامات پلیسی و بررسی سرنخ های به جامانده، باند پنج نفره سارقان سابقه دار را شناسایی و با هماهنگی قضائی در یک عملیات غافلگیرانه آنها را در مخفیگاهشان بازداشت کردند.


سرهنگ اربابی با اشاره به اینکه در بازرسی از مخفیگاه متهمان، انواع لوازم منزل و قطعات داخل خودرو کشف شده، بیان داشت: متهمان در بازجویی های فنی و تخصصی به بیش از 40 فقره سرقت منزل و قطعات خودرو در سطح شهرستان خاش اعتراف کردند.


فرمانده انتظامی شهرستان خاش در خاتمه با اشاره به اینکه سارقان بازداشت شده بعد از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند، از شهروندان خواست؛ در صورت مشاهده هر گونه فعالیت غیر قانونی توسط افراد مشکوک مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن فوریت های پلیسی 110 اعلام کنند، تا نسبت به بازداشت مجرمان و متخلفان اقدام شود.


انهدام باند سرقت داخل خودرو در کرمان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات