طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اخبار اجتماعیاجرا ی طرح مبارزه با کیف قاپی در خرم آباد
در حال اجرا بودن طرح ارتقای هتلینگ بیمارستان خرم آباد

فرمانده انتظامی خرم آباد گفت : طرح مبارزه با کیف قاپی در خرم آباد اجرا شد.

لرستان, مبارزه با کیف قاپان, باند, اجرا طرح مبارزه کیف قاپی خرم آباد

لرستان, مبارزه با کیف قاپان, باند, کیف قاپی, پلیس آگاهی

به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛ سرهنگ "حسین نجفی"فرمانده انتظامی خرم آباد گفت گفت: طرح مبارزه با کیف قاپی به طور همزمان در چند مرحله در سطح خرم آباد با تلاش ماموران انتظامی این فرماندهی تان اجرا شد.


وی افزود : در اجرای این طرح 36 دستگاه موتورسیکلت فاقد مدارک و مزاحم و پنج دستگاه خودرو توقیف و روانه پارکینگ شد.

سر هنگ نجفی با اشاره به این که در اجرای این طرح تعدادی معتاد نیز بازداشت و به مراکز ترک اعتیاد معرفی شدند، افزود : یکی از برنامه هایی که ما در سال جاری به صورت جدی و با تلاش عمده پیگیری می کنیم، مبارزه با خرده فروشان مواد مخدر و بازداشت معتادان تابلو و متجاهر در سطح شهرستان است.


فرمانده انتظامی خرم آباد با بیان این که طرح مبارزه با کیف قاپان در سطح شهرستان را به صورت مداوم انجام می دهیم، ادامه داد: آنچه به عنوان یک امر مهم باید شهروندان به صورت جدی پیگیری کنند، رعایت توصیه های پلیس و تماس با مرکز 110 است که در صورت مشاهده هر گونه مورد مشکوک به ویژه موتورسیکلت های پلاک مخدوش و یا بدون پلاک است که این خود می تواند تاثیر زیادی در این زمینه داشته باشد.


وی گفت: در هنگام تردد در معابر و حمل کیف حتی الامکان سعی شود از پیاده رو عبور کرده و کیف خود را سمت راست دیوار نگهداری و از خرید طلاجات و اشیاء گران قیمت از افراد ناشناس خودداری نمایید.بازدید وزیر راه از روند پیشرفت طرح توسعه باند فرودگاه خرم آباد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات