طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

پروژه بهینه سازی شبکه فشار متوسط فیدر ده نمک
اجرای یک پروژه بهینه سازی شبکه توزیع برق در شاهرود

پروژه ی اصلاح و بهینه سازی فیدرده نمک ، حدفاصل شهرک صنعتی آرادان تا کارخانه املاح معدنی به طول 7 هزار متر اجرائی خواهد شد.

پروژه, ده نمک, بهینه سازی, پروژه بهینه سازی شبکه فشار متوسط فیدر ده نمک

پروژه, ده نمک, بهینه سازی, برق
به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از آرادان ، مدیر توزیع برق شهرستان آرادان با اعلام این خبر گفت : در شش ماهه نخست امسال ، طرح توسعه 1 هزار و 100 متر شبکه فشار ضعیف هوائی و زمینی و احداث 2 هزار و 60 متر خطوط فشار متوسط هوائی عملیاتی شده است .
ذبیح ا.. احمدی گفت : اصلاح 720 متر شبکه فشار ضعیف هوائی و بهینه سازی 820 متر شبکه فشار متوسط هوائی ، از دیگر اقدامات به عمل آمده محسوب می شود .
وی بیان داشت : احداث سه ایستگاه هوائی و یک دستگاه پست زمینی توزیع برق با ظرفیت 4 هزار و 125 کیلو ولت آمپر ، برای تغذیه برق مشترکان جدید اجرائی شده است .
وی با اشاره به این که 167 مشترک جدید به مجموع مشترکان این شهرستان اضافه گشته یادآور شد : نصب 89 دستگاه سرچراغ روشنائی معابر از جمله فعالیت های صورت گرفته از آغاز امسال تا به حال در شهرستان آرادان است .
مهندس احمدی اظهار داشت : از ابتدای سال جاری تا زمان حاضر ، 62 پروژه عمرانی با اعتباری به مبلغ 2 میلیارد و 108 میلیون ریال در شهرستان آرادان به بهره برداری رسیده است .

روکش کردن شبکه های فشار متوسط توزیع برق
facebook google telegram twitter whatsApp