طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
همکاری مردم با پلیس موجب ایجاد امنیت پایدار
امنیت مطلوب و پایدار نتیجه همکاری آحاد مردم با پلیس است

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت:همکاری مردم با پلیس موجب به وجود آمدن امنیت پایدار شود.

فرمانده, پلیس, همکاری, همکاری مردم پلیس موجب ایجاد امنیت پایدار

فرمانده, پلیس, همکاری, نیروی انتظامی, ارومیه

به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه؛ سردار ناصر اصلانی گفت: سالانه شاهد افزایش تعداد خودروها در جاده های استان هستیم که در این میان مردم با توجه به توصیه های پلیس و با اطلاع رسانی هایی که می شود در تلا برای کاهش آمار تصادفات هستند و این را در آمار به خوبی می توان مشاهده کرد

و همچنین با کمک مردم، سازمان ها و دستگاه های اجرایی باید این محرومیت ها به حداقل میزان خود برسد تا به توفیق در حوزه اجرایی نیز دست یابیم.

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی تصریح کرد: عدم تناسب ویژگی های زیرساختی با افزایش روزافزون توسعه جامعه و انتظارات آن و وجود شکاف قانونی در برخی موارد ما را دچار مشکل می کند در تلاش برای کاهش این عوامل هستیم.

وی به چند لایه شدن جرایم فضای مجازی اشاره کرد و افزود: این امر یکی دیگر از معضلات جامعه امروزی است که به علت ساختار جدید پلیس در بخش پلیس فتا در این خصوص برنامه ریزی خوبی داریم و تهدیدات فضای مجازی را پیش بینی می کنیم که در سال جاری 85درصد جرایم فضای مجازی کشف شده است.

وی خاطرنشان کرد: با همکاری فعالان فرهنگی جهت ایجاد امنیت خوشبختانه اقدامات پیشگیرانه برای راهبرد اهداف امنیتی انجام می شود که در این زمینه مردم نیز مشارکت میکنند وهمکاری مردم با پلیس موجب به وجود آمدن امنیت پایدار شود.

امنیت کنونی حاکم بر استان بوشهر مدیون همکاری مردم
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات