طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
نشست اعضای کمیته مسابقات سراسری قرآن کریم در صدا و سیما
452 شرکت کننده در مسابقات سراسری قرآن کریم

نشست اعضای کمیته سی و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در صدا و سیمای گیلان برگزار شد.

گیلان, کمیته, نشست, نشست اعضای کمیته مسابقات سراسری قرآن کریم صدا سیما

گیلان, کمیته, نشست, مسابقه قرآن, صداوسیما

به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازگیلان؛رییس کمیته اطلاع رسانی سی و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم با اشاره به اینکه خدمت به قرآن یک افتخار بزرگ برای همه ما است ،برگزاری مسابقات ملی قرآن را افتخاری بزرگ برای گیلان دانست و گفت : یکی از وظایف کمیته اطلاع رسانی مستند سازی مسابقات سراسری قرآن کریم می باشد.

حسن ظهیری افزود: کمیته اطلاع رسانی برنامه های این مسابقات را دسته بندی کند تا در قالب سی دی و پک در اختیار اصحاب رسانه و مدعوین قرار گیرد.
وی گفت: مراجعات به کمیته اطلاع رسانی در روزهای مسابقات عمده است و در این راستا اعضای این کمیته باید به صورت مکتوب، سایت و فضای مجازی و به صورت بروشور اطلاعات را در دسترس داشته باشند.
ظهیری با اشاره به حضور مدعوین خارجی در این مسابقات گفت: در این راستا باید برای آنها مترجم درنظر گرفته شود تا اصحاب رسانه در هنگام گفتگو با مشکل مواجه نشوند.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان با بیان اینکه صدا و سیما در دو بخش استانی و ملی فعالیت می کند، تصریح کرد : صدا و سیمای مرکز گیلان برنامه زنده ، ضبطی و خبری تهیه و در شبکه استانی پخش می کند و همچنین ارتباط مستقیم با شبکه قرآن و شبکه های ملی دارد.


رشت میزبان مسابقات سراسری قرآن کریم
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات