طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
انتخاب 2 شهید اردبیل به عنوان شهید شاخص کشور
شهید جرفی بِه عنوان شهید شاخص سازمان بسیج کارمندان کشور انتخاب شُد

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: شهید اسماعیل اعلمی به عنوان شهید شاخص بسیج ورزش و شهید غلامحسین دیده بان به عنوان شهید شاخص بسیج اصناف در سال ۹۵ انتخاب شدند.

شهید, انتخاب, کشور, شهید اردبیل شهید شاخص کشور

شهید, انتخاب, کشور, شاخص, اردبیل

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل؛ سردار پاسدار جلیل بابا زاده در دیدار با اعضای ستاد یادواره شهید اسماعیل اعلمی و بزرگداشت 184 شهید ورزشکار استان اردبیل اظهار داشت: به دنبال اعلام انتخاب شهید اعلمی از اردبیل به عنوان شهید شاخص بسیج ورزش کشور در سال 95، ستاد بزرگداشت یادواره این شهید والامقام در استان تشکیل شد و در اولین روز از هفته تربیت بدنی، یادواره ملی این شهید بزرگوار با حضور میهمانان کشوری و ورزشکاران برگزار می شود.

وی گفت: خوشبختانه در سالجاری دو شهید برزگوار از استان اردبیل در میان 22 قشر سازمان بسیج به عنوان شهید شاخص کشوری انتخاب شدند که شهید اسماعیل اعلمی به عنوان شهید شاخص بسیج ورزش و شهید غلامحسین دیده بان به عنوان شهید شاخص بسیج اصناف در سال 95 این عنوان را کسب کردند.

بابازاده تصریح کرد: برگزاری یادواره های شهدای والا مقام دفاع مقدس، به منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و شناخت نسل جدید انقلاب از ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی ایران از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و باید مورد توجه واقع شود چرا که با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری، زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل بیان کرد: قدرت ایمان و استمرار فرهنگ تاسوعا و عاشورای حسینی در بین رزمندگان باعث شد که در جنگ 8 ساله به پیروزی برسیم ولی در حال حاضر این باورها توسط دشمنان مورد تهاجم فرهنگی قرار گرفته و جوانان ایران در تیررأس حملات جنگ نرم دشمن قرار دارند.

«رحیم کابلی» شهید شاخص هیئت های مذهبی کشور شد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات