طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
برگزاری کارگاه تخصصی "کنترل کیفیت آب شرب" در مشهد
برگزاری دومین کارگاه تخصصی هنرهای تجسمی در طارم

سی و چهارمین کارگاه تخصصی کارشناسان کنترل کیفی و آزمایشگاه های کمپانی آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی با حضور کارشناسان 28 شهرستان در مشهد برگزار شد.

کارگاه, تخصصی, آب, برگزاری کارگاه تخصصی

کارگاه, تخصصی, آب
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد؛ مدیرعامل آبفار استان خراسان رضوی گفت: سی و چهارمین کارگاه تخصصی کنترل کیفی کمپانی آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی با هدف ارزیابی عملکرد شش ماهه نخست بخش کنترل کیفی و آزمایشگاه های این کمپانی بر اساس برنامه های ابلاغی برگزار شده و در آن بر اساس سامانه اطلاعات کمپانی مهندسی آب و فاضلاب کشور (LIMS)، نیازمندی های کارشناسان مورد بررسی قرار گرفت.

مهندس دانشگر درمورد مباحث مطرح شده در کارگاه تخصصی "کنترل کیفیت آب شرب" گفت: در این کارگاه موضوع تعامل با مراکز بهداشت و جلوگیری از بحران های آلودگی با منشاء آب مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: کنترل و نظارت دقیق تر کارشناسان کنترل کیفی شهرستان ها بر کیفیت آب تانکرهای سیار از اهمیت به سزایی برخوردار است.

همچنین معاون بهره برداری کمپانی آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی نیز به نظارت صحیح و بیشتر کارشناسان کنترل کیفی بر پیمانکاران حوزه بهره برداری و به خصوص در زمینه کنترل کیفیت اشاره کرد.

نوراله قائمی گفت: کارشناسان کنترل کیفی می بایست توجه ویژه ای به پروژه های ملی در حال اجرا در حوزه تخصصی خود داشته باشند.

وی، ثبت دقیق و به موقع اطلاعات در سامانه LIMS و انجام کارهای مطالعاتی جامع و کاربردی را از دیگر مطالبات خود از کارشناسان کنترل کیفی ذکر کرد.

برگزاری همایش و نشست تخصصی بیمه مداحان و شعرای آئینی در خرم آباد
برچسب ها: , ,
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات