طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مجازیتصویر کاهش وزن 20 کیلویی محسن چاوشی
محسن چاوشی دَر رثای امیرالمومنین (ع) / نماهنگ

انتشار تصویری جدید از محسن چاوشی در فضای مجازی با واکنش های مختلفی رو به رو شده است و نگرانی دوستداران این خواننده باعث شد چاوشی با لحنی طنز پاسخ آنها را بدهد.

به نقل از گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ انتشار تصویری جدید از محسن چاوشی در فضای مجازی با واکنش های مختلفی رو به رو شده است و نگرانی دوستداران این خواننده باعث شد چاوشی با لحنی طنز پاسخ آنها را بدهد.


در این تصویر که چاوشی به همراه شهاب اکبری دیده می شود و کاهش وزن محسوسی در او دیده می شود، این خواننده از پروژه ای جدید با همراهی شهاب اکبری خبر داده است و به نظر می رسد این دو هنرمند قدیمی بار دیگر قرار است در کنار هم همکاری هایی را داشته باشند.


در روزهای گذشته و با افزایش ابراز نگرانی ها از سوی دوستداران این خواننده درباره حالت جسمی اش، چاوشی در کامنت هایی کوتاه و با لحنی طنز درباره شرایط جسمی اش توضیحات جالبی را داده و نوشته: «بیست کیلو وزن کم کردم. اضافه وزن، چربی خون و کبد چرب داشتم. در تلاشم که سیگار را ترک کنم و رژیم سختی را در حال گذراندن ام. شما هم هرگز سیگار نکشید. برای ترک سیگار و قلیان یک کمپ راه بیندازید. من هم هستم!»


شهاب اکبری, محسن چاوشی, انتشار عکس جدید از محسن چاوشی, وزن کیلویی محسن چاوشی

شهاب اکبری, محسن چاوشی, انتشار تصویر جدید از محسن چاوشی, توضیحات طنز


توضیحات طنز چاوشی در حالی ارائه شده که در فضای مجازی موجی به راه افتاده بود و در آن تصویر های قدیمی تر این خواننده با عکس کنونی مورد مقایسه قرار گرفته بود و کاهش وزن محسوس او موجبات نگرانی طرفدارنش را در پی داشت که شوخی های جذاب این خواننده باعث شد تا حد زیادی نگرانی دوستداران این خواننده برطرف شود و میزان انرژی مثبت چاوشی مورد توجه دوستدارانش قرار بگیرد.


چاوشی در حال حاضر چند اثر در صف انتشار دارد که از آن جمله می توان به یک قطعه با موضوعیت محرم اشاره کرد. این در حالی ست که بعد از حواشی بوجود آمده برای سریال شهرزاد و نامعلوم بودن ادامه تولید بخش دوم این سریال، همکاری چاوشی با این سریال نیز در هاله ای از ابهام قرار دارد.


منبع: جام جم آنلاین


محسن چاوشی نیامد / چهارمین نکوداشت بین المللی مولانا برگزار شد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات