طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
برگزار یادواره شهید محمد ناصر ناصری در مشهد
یادواره شهید محمد ناصر ناصری در مشهد برگزار می شود

یادواره شهید محمد ناصر ناصری در 29 مهرماه در حسینیه امام خمینی(ره) مشهد مقدس برگزار میشود.

یادواره, شهید ناصری, مشهد, برگزار یادواره شهید محمد ناصر ناصری مشهد

یادواره, شهید ناصری, مشهد, خراسان رضوی

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد؛ رئیس ستاد یادواره سرلشکر پاسدار شهید محمد ناصر ناصری گفت: امسال با همفکری های صورت گرفته توسط مسوولین فعال در زمینه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت این یادواره برگزار خواهد شد.

سردار علی مولوی حقیقی افزود: این برنامه ارزشمند با تمام قدرت توسط مسوولین دلداده، فرهنگ ایثار و شهادت برنامه ریزی شده است که امیدواریم در تاریخ مقرر با حضور باشکوه مردم و خاندان شاهد و ایثارگر برگزار شود.

وی با اشاره به فعالیت های صورت گرفته برای برگزاری هرچه بهتر این مراسم گفت: فضاسازی شهری و تهیه آثار ماندگار شهدا و نامگذاری بزرگراهی با نام شهید توسط شهرداری مشهد و فعالیت های محتوایی، تهیه فیلم سینمایی و انیمیشن از زندگی نامه شهید محمد ناصر ناصری ،تمبر یادگار شهید و رونمایی از کتاب زندگی نامه این شهید والامقام با عنوان گمنام مزار شریف در حاشیه این یادواره بخش مهمی از فعالیت های این ستاد را تشکیل می دهد.

شهید محمد ناصر ناصری در هفتم خرداد سال ۱۳۴۰ در یکی از روستاهای تابعه گازار بیرجند متولد شد.

بعد از اتمام دوران کودکی جهت ادامه تحصیل راهی بیرجند شد تحصیل را تا کسب مدرک فوق لیسانس مدیریت از دانشگاه تهران ادامه داد.

در سال ۱۳۶۲ به فرماندهی سپاه گناباد و سبعد بیرجند در آمد در همین دوره در عملیات والفجر ۳ شرکت نموده و در سال ۱۳۶۳ به عنوان مسئول محور اطلاعات و عملیات تیپ ۲۱ امام رضا (ع) و در سال ۱۳۶۴ در سمت مسئولیت ستاد لشکر ویژه شهدا به مبارزه با گروهکهای ضد انقلاب و دشمن بعثی پرداخت و سبعد تا انتهای جنگ در جبهه مستقر بود و پس از جنگ در سمت مسئولیت مدیریت احتیاط حوزه بسیج در ستاد فرماندهی کل قوا انجام خدمت نمود.

شهید ناصری سبعد به عنوان مسئول مرکز تحقیقات در دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در امور افغانستان و سبعد به عنوان مسئول فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان فرهنگ افغانستان مشغول بود.

در روزهای ناپایداری مزار شریف در کنار مردم ماند تا اینکه با سقوط مزار شریف در هفدهم مرداد ماه سال هزار و سیصد و هفتاد و هفت در کنسولگری جمهوری اسلامی در مزار شریف به وسیله نیروهای جنایتکار طالبان به شهادت رسید.

انتهای پیام//

اجرای فضاسازی شهری همزمان با یادواره شهید ناصری
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات