طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
طراحی وساخت سیستم اتوماتیک تمیزکاری دوربینهای دستگاه بازرسی سطح ورق
بازرسی ۲۸۴هزار دستگاه کنتور در سطح کلانشهر اهواز

سیستم اتوماتیک تمیزکاری دوربین های دستگاه بازرسی سطح ورق(Parsytec HC ) طراحی وساخته شد .

دوربین, فولاد مبارکه, دستگاه بازرسی, طراحی وساخت سیستم اتوماتیک تمیزکاری دوربینهای دستگاه بازرسی سطح ورق

دوربین, فولاد مبارکه, دستگاه بازرسی, سطح ورق, طراحی و ساخت, اصفهان

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،رییس اتوماسیون خط نوردگرم گفت : سیستم بازرسی سطح ورق، وظیفه استخراج وپالایش عیوب سطحی محصولات تولیدی نورد گرم از قبیل پوسته، خراش، ناخالصی رابه عهده دارد .

امیر گودرزی خاطر نشان کرد: این سیستم بصورت پیوسته از سطح زیر و روی محصول تصویر برداری کرده و با استفاده از تکنیکهای پردازش عکس و هوش مصنوعی عیوب سطحی محصول را استخراج می کند ونقل ازی برای تصمیم گیری به کارکنان کنترل کیفی تولید می کند.

وی گفت : در طول این عملیات وجود لکه های ناشی از املاح آب وریزش روغن بر روی شیشه های محافظ دوربین ها ی سطح زیر دستگاه ایجاد می شد .

رییس اتوماسیون خط نورد گرم تصریح نمود: به منظور رفع این مشکل با استفاده از تجارب کارکنان تعمیرات سیستم های اندازه گیری و با همکاری کمپانی فناوریهای نوین (فدک) در قالب یک طرح تحقیقاتی در مرحله اول شیشه های نانو بصورت آب گریز برای پیشگیری از لکه های ناشی از املاح آب طراحی وساخته شد .

گودرزی افزود : در مرحله دوم سیستم اتوماتیک برای تمیزکاری این شیشه ها برای مقابله با ذرات روغن شامل بازوی مکانیکی وتیغه های تمیز کننده ومحلول شستشویی و برد کنترلی طراحی و ساخته شد، تابصورت اتوماتیک بعد از نورد تعداد مشخصی محصول و در هنگامی که ورق در محدوده دستگاه وجود ندارد، عملیات تمیزکاری انجام شود.طراحی سیستم مدیریت هوشمند آبیاری قطره ای
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات