طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

مجازیچرا طبقه هفتم پاساژ علاءالدین تخریب نشد؟
علت تخریب نشدن اضافه بنای پاساژ علاءالدین

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران گفت: حکم نهایی پاساژ علاءالدین از سوی دادستانی صادر شده اما فرمانداری تهران تاکنون مانع از اجرای این حکم شده است.

تخریب, شهرداری, پاساژ علاءالدین, طبقه هفتم پاساژ علاءالدین تخریب

تخریب, شهرداری, پاساژ علاءالدین

به نقل از گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران گفت: حکم نهایی پاساژ علاءالدین از سوی دادستانی صادر شده اما فرمانداری تهران تاکنون مانع از اجرای این حکم شده است.


ابوالفضل قناعتی گفت: بعد از کش وقوس های عمده پیرامون موضوع تخریب اضافه بنای پاساژ علاءالدین از سوی دادستانی حکم قطعی در رابطه با تخریب این اضافه بنا از سوی شهرداری صادر شد.


وی افزود: در رابطه با این قضیه علاوه بر شهرداری نیروی انتظامی نیز آمادگی خود را جهت همکاری با شهرداری برای اجرای حکم را اعلام کرده است.


عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به ممانعت فرمانداری از اجرای حکم تخریب اضافه بنای پاساژ علاءالدین اظهار کرد: روزی که قرار بود حکم تخریب توسط پیمانکار شهرداری در پاساژ علاءالدین اجرایی شود با ممانعت معاون فرماندار تهران جهت تخریب مواجه شدیم.


قناعتی ادامه داد: حکم صادر شده برای پاساژ علاءالدین در حال حاضر به درخواست فرمانداری اجرایی نشده وباید مشخص شود دلیل این مخالفت با اجرای حکم در چیست.


وی از برگزاری جلسه امنیتی در فرمانداری با حضور مسئولان شهری خبر داد و گفت: قرار شده امروز جلسه ای میان مسئولان فرمانداری وشهرداری برگزار شود تا در این جلسه بعد از ارائه توضیحات فرمانداری تصمیم نهایی درخصوص تخریب اضافه بنای پاساژ علاءالدین اتخاذ شود.

منبع: میزان


حرکت لاک پشتی در تخریب پاساژ علاءالدین
facebook google telegram twitter whatsApp