طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیعیادت شهریان و ناظمی از منصور پورحیدری
عیادت منصوریان و رحمتی از پورحیدری

معاون ورزش بانوان و رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان با حضور در بیمارستان ایرانمهر از منصور حیدری، پیشکسوت خوشنام فوتبال ایران عیادت کردند

پیشکسوت استقلال, مازیار ناظمی, رباب شهریان, عیادت شهریان ناظمی منصور پورحیدری

پیشکسوت استقلال, مازیار ناظمی, رباب شهریان, معاون ورزش بانوان, عیادت از منصور پورحیدری
به نقل از گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، رباب شهریان و مازیار ناظمی پیش از ظهر امروز با حضور در بیمارستان ایرانمهر از منصور پورحیدری، پیشکوت خوشنام فوتبال ایران که مدتی است در بستر بیماری به سر می برد، عیادت کردند.


معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان از پورحیدری به عنوان پیشکسوت بزرگ تاریخ فوتبال ایران یاد کرد که در فوتبال باشگاهی و ملی برای ایران افتخارات خوبی به ارمغان اورده است.


رباب شهریان گفت: منصور پورحیدری از پیشکسوتان با اخلاق محسوب می شود که حق بزرگی بر ورزش ایران دارد و شایسته است قدر او را بدانیم.


مازیار ناظمی رییس مرکز روابط عمومی واطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان از منصور پورحیدری به عنوان فوتبالیست ارزنده باشگاه استقلال و تیم ملی نام برد که در کسوت مربیگری نیز برای استقلال و تیم ملی قهرمانی آسیا را به ارمغان آورد و دوران پر افتخاری را سپری کرده است.


منصور پورحیدری هم با ابراز خرسندی از حضور مسئولین وزارت ورزش و جوانان در بیمارستان و پیگیری حالت درمانی وی ، از روند بهبودی خود ابراز رضایت کرد و با بیان اینکه در بیمارستان نیز رویدادهای ورزشی را دنبال می کند برای جامعه ورزش ایران آرزوی موفقیت کرد.

آرزوی سلامتی سلطان برای منصور پورحیدری واکنش کاربران
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات