طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

برگزاری اجلاسیه استانی نماز در گچساران
برگزاری اجلاس استانی نماز 20آبان

مسؤول ستاد اقامه نماز شهرستان گچساران از 12 آبان ماه به عنوان تاریخ برگزاری اجلاسیه استانی نماز به میزبانی گچساران خبر داد.

اجلاسیه نماز, گچساران, کهگیلویه و بویراحمد, برگزاری اجلاسیه استانی نماز گچساران

اجلاسیه نماز, گچساران, کهگیلویه و بویراحمد

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج؛ جلسه شورای اقامه نماز این شهرستان ظهر امروز در سالن فرمانداری با حضور فرماندار و مسوولان شهرستان برگزار شد.

سید فاضل رضایی مسؤول ستاد اقامه نماز شهرستان گچساران در این نشست اظهار کرد: نماز یکی از موثرترین راه ها برای کاهش آسیب های اجتماعی و فردی در جامعه است.

رضایی در ادامه افزود: نقش نماز در جلوگیری از آسیب های اجتماعی بسیار مهم است و اقامه نماز باید همواره در اولویت زندگی فردی، خانوادگی و اجتماعی قرار گیرد که در این راستا نقش مسؤولان ادارات، نهادها، رابطان و دبیران اقامه نماز باید پررنگ تر باشد.

وی تصریح کرد: نماز بسیاری از مشکلات و معضلات جامعه را برطرف می کند و فرد نمازگزار عاری از بسیاری مشکلات و آسیب های اجتماعی است.

رضایی گفت: برگزاری اجلاسیه استانی نماز برای نخستین بار در شهرستان گچساران برگزار می شود.

مسئول ستاد اقامه نماز شهرستان گچساران خاطرنشان کرد: برگزاری این اجلاسیه با حضور سخنران کشوری دکتر محمود مظفر قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور و با حضور مسؤولان استانی و شهرستانی در تاریخ 12 آبانماه سال جاری در سالن آزادی نفت برگزار می شود.

وی بیان کرد: برگزاری اجلاسیه استانی نماز مایه خیر و برکت در سطح شهرستان گچساران می شود که حضور باشکوه و پرشور مردم و مسؤولان را می طلبد.

رضایی تصریح کرد: رسانه ها نیز برای ترویج فرهنگ نماز در جامعه نقش مهم و مؤثری بر عهده دارند که لازم است به این رسالت مهم خود عمل کنند.

وی به نقش همه دستگاه های فرهنگی و تریبون های مختلف برای ترویج فرهنگ اقامه نماز هم اشاره کرد و گفت: هیچ دستگاه فرهنگی نباید خود را از انی موضوع کار بکشد بلکه همه موظفیم با استفاده از زبان هنر برای ترویج این فرهنگ الهی در جامعه تلاش مضاعف کنیم.برگزاری مرحله استانی چهارمین المپیاد آماده طرح ملی دادرس
facebook google telegram twitter whatsApp