طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

اخبار اجتماعیمحکومیت 3 قاچاقچی فلش و رم در سیستان و بلوچستان
راننده قاچاقچی در سیستان و بلوچستان 90 میلیون ریال جریمه شد

رئیس شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا از محکومیت 233 میلیون ریالی 3 قاچاقچی فلش و رم در این استان خبر داد.

کالای مکشوفه, بازداشت قاچاقچیان, قاچاق کالا, محکومیت قاچاقچی فلش رم سیستان بلوچستان

کالای مکشوفه, دستگیری قاچاقچیان, قاچاق کالا, تخلفات

به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان، حسن حاجی رئیس شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان نژاد گفت: مأموران ایست و بازرسی پاسگاه جون آباد در حالی که به یک دستگاه خودروی پژو مشکوک شده بودند در بازرسی از آن 550 عدد فلش، 400 عدد رم و 29 عدد ادکلن قاچاق کشف کرده که علاوه بر بازداشت 3 نفر متخلف، خودرو توقیف و پرونده متشکله برای رسیدگی قانونی به تعزیرات حکومتی ارسال شد.


رئیس شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان بیان کرد: اقدامات در شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی مرکز استان شروع که با بررسی و استعلامات صورت گرفته طبق نظریه دانشگاه علوم پزشکی، ادکلن های مکشوفه غیر قابل مصرف انسانی بوده و برای سلامت مردم مضر اعلام شد.


وی ادامه داد: با احضار متهمان، تفهیم اتهام و اخذ دفاعیات صورت گرفت و متهمان نیز به ارتکاب حمل کالای قاچاق اقرار کرده که شعبه با توجه به بررسی های صورت گرفته و مدارک و مستندات موجود اقدام به صدور رأی مبنی بر محکومیت متخلفان به میزان 233 میلیون ریال جزای نقدی و ضبط کالاهای مکشوفه در حق دولت کرد.


حاجی نژاد افزود: در زمینه ادکلن های مکشوفه نیز با توجه به اینکه برای سلامتی شهروندان مضر اعلام شد شعبه رأی بر معدوم سازی کالا صادر کرد.


قاچاقچی سوخت در سیستان و بلوچستان محکوم شد
facebook google telegram twitter whatsApp