طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
موافقت وزیر با درخواست مدیر کل راه و شهرسازی
وزیر راه و شهرسازی با استعفای مدیرعامل سازمان بنادر موافقت نکرد

وزیر راه و شهرسازی با درخواست مدیر کل راه و شهرسازی استان برای بکارگیری طراحی معماری ویژه و خاص برای پل ها و ابنیه فنی در جاده قزوین – الموت – تنکابن موافقت کرد.

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، از قزوین ؛ بنقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی ، آقای آخوندی با این درخواست موافقت و آنرا برای اجرا به مدیرعامل کمپانی ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور ابلاغ کرده است.

کمپانی ساخت و توسعه, موافقت وزیر, قزوین, موافقت درخواست مدیر کل شهرسازی

شرکت ساخت و توسعه, موافقت وزیر, قزوین, مدیرکل راه و شهرسازی

مدیر کل راه و شهرسزی در این نامه از وزیر درخواست کرد بود: با بکارگیری طراحی معماری ویژه و خاص برای پل ها و ابنیه فنی در جاده قزوین – الموت – تنکابن دوره ای خاص از تاریخ کشور را برای همیشه و آیندگان مالندگار کرد.

مانی فر همچنین خواسته : تا ابتدا پل ها و ابنیه فنی مسیر که از زوایای متفاوت برای رهگذران و گردشگران قابل رویت است ، از سوی طراحان برجسته، طراحی معماری شده و سبعد مورد محاسبه فنی و ساخت قرار گیرد.

وی همچنین اعلام کرده بود: اداره کل راه و شهرسازی آمادگی دارد تا در کنار کمپانی ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، تمام ظرفیت خود را برای تحقق هرچه بهتر این امر به کار گیرد.

همچنین در نامه مانی فر با اشاره به پیشرفت فیزیکی محور قزوین- الموت - تنکابن آمده : الموت ویژگی و ظرفیت بذل توجه ویژه را دارد و حتما با تکمیل پروژه های راهسازی موجود، گردشگران بسیاری به منطقه سرازیر خواهند شد.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی معارفه شد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات