طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
عکس های منتشر کنندگان حوادث مورد تعقیب پلیس فتا قرار می گیرند
کار آفرینان خلاق در حوزه فضای مجازی تحت حمایت پلیس فتا قرار می گیرند

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار بویراحمد گفت: انتشار دهندگان تصاویر حوادث از جمله خودکشی و قتل در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی مورد تعقیب پلیس فتا قرار می گیرند.

پلیس فتا, انتشار دهندگان تصاویر حوادث, کهگیلویه و بویراحمد, منتشر کنندگان حوادث تعقیب پلیس فتا قرار گیرند

پلیس فتا, انتشار دهندگان تصاویر حوادث, کهگیلویه و بویراحمد

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج؛ عبدالحمید پناهی گفت: با شکایت خانواده های افراد حادثه دیده تمامی منتشر کنندگان این گونه تصاویر توسط پلیس فتا کهگیلویه و بویراحمد تحت پیگیری سریعتر قرار گرفته و با آنان برخورد جدی می شود.

وی افزود: برخی افرادی که در صحنه وقوع حوادث حضور می یابند بدون هیچ ملاحظه ای اقدام به گرفتن تصویر و انتشار آن در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی می کنند.

پناهی بیان کرد: سرعت انتشار این گونه تصاویر بالاست و هنگامی که به دست بستگان درجه یک افراد متوفی می رسد تأثیر روحی و روانی منفی روی آنها دارد.

وی عنوان کرد: این تصاویر علاوه بر خانواده های متوفی احساسات جامعه را جریحه دار می کند و ممکن است به دست خردسالان برسد که برای آنها نیز پیامدهای روحی و روانی خواهد داشت.

در ماه های گذشته تصاویری از چند مورد خودکشی و اجساد افراد حادثه دیده در فضای مجازی، شبکه های اجتماعی و حتی برخی رسانه های محلی کهگیلویه و بویراحمد منتشر شده است.

شرکت های کاغذی تحت تعقیب قضایی قرار می گیرند
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات