طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیبرنامه ویژه هفته تربیت بدنی در تهران | مصطفوی پور
اعلام برنامه های هفته تربیت بدنی

دبیر هیات ورزشهای همگانی تهران گفت: هیات ورزشهای همگانی استان تهران به مناسبت هفته تربیت بدنی برنامه های متعددی درنقاط متفاوت استان در نظر دارد.

هفته تربیت بدنی, پارک اشرفی اصفهانی, ورزشهای همگانی, مصطفوی پور برنامه ویژه هفته تربیت بدنی تهران

هفته تربیت بدنی, پارک اشرفی اصفهانی, ورزشهای همگانی, شیما مصطفوی پور, دبیر هیات همگانی استان تهران, هیات ورزشهای همگانی استان تهران
شیما سادات مصطفوی پور در مصاحبه با خبرنگار گروه ورزشی باشگاه خبرنگار جوان بیان کرد: هیات ورزش های همگانی استان تهران برای هفته تربیت بدنی برنامه های ویژه ای تدارک دیده است که آن را در نقاط متفاوت برگزار می کند.


وی افزود: به مناسبت هفته تربیت بدنی 8 برنامه داریم که طی روز های متفاوت انجام می شود.طبق برنامه ریزی صورت گرفته برنامه صبحگاهی در کلیه پارک های تهران از ساعت 6تا 8صبح برگزار می شود. همایش ورزشهای همگانی دانشگاه وحوزه در دانشگاه خواجه نصیر27 مهرماه برپا خواهد شد.


مصطوفی پورادامه داد:در مجتمع شهید اصلانی برای بانوان و در مدرسه موفق ویژه آقایان همایش ورزشی همگانی برگزار می کنیم و یک جلسه کار گروه برای کارکنان دولت برای هفته تربیت بدنی در نظر گرفتیم.


دبیر هیات همگانی تهران گفت: همچنین برای کارگران در مجموعه ورزشی سایپا، در پارک اشرفی اصفهانی برای بانوان، ورزش و سلامت اجتماعی در پارک ستارخان و پارک لاله با شعار مبارزه با اعتیاد ، همچنین برای ورزش عشایر و روستاییان و جانبازان و معلولین نیز برنامه های مختلفی برگزار می کنیم.اجرای 273برنامه در هفته ی تربیت بدنی و ورزش دراستان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات