طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

ورزشیمگر نتایج فوتسال بد بود که می خواهند برای آن نسخه جدید بپیچند | سعید نجاریان
تکذیب خبر اعلام نتایج اولیه کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه تهران

عضو هیئت رئیسه کمیته فوتسال: نتایج قابل قبولی را در مسابقات بین المللی کسب کرده ایم اما تغییر در بدنه فوتسال کار اشتباهی است.

تغییر در فوتسال, مرتضی تجریشی, سعید نجاریان, سعید نجاریان مگر نتایج فوتسال بد خواهند نسخه بپیچند

تغییر در فوتسال, مرتضی تجریشی, سعید نجاریان, فوتسال, علی کفاشیان
سعید نجاریان در مصاحبه با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ، در خصوص ورود افراد غیر فوتسالی به این ورزش گفت: فوتسال کشورمان توانست نتایج بسیار خوبی را در مسابقات جام جهانی و آسیایی کسب کند و سوال من اینجاست مگر نتایج فوتسال بد بوده است که می خواهند برای آن نسخه جدید بپیچند.

نتیجه ای که فوتسال بدست آورد یک اتفاق تاریخی بود که این نتیجه را مدیون تک تک باشگاه ها و برنامه ریزی مسابقات لیگ هستیم. خصوصا امسال که توانستیم هم قهرمانی آسیا کسب کنیم و هم مقام سومی دنیا را که این موضوع نشان دهنده این است تغییر تحول در بدنه فوتسال کاری بیهوده است، اگر نتایج و عملکرد تیم فوتسال در مسابقات بین المللی خوب نبود آن موقع تغییرات منطقی بود.

وی در همین خصوص ادامه داد: زمانی هم که افتخاری وارد فوتسال شد، وی سابقه حضور در فوتبال را در کارنامه خود داشت و فکر میکنم فوتبالی و فوتسالی بودن عمده باهم فرقی نمی کند، این افراد می توانند به فوتبال و فوتسال کمک کنند و باعث پیشرفت آن بشوند.

عضو هیئت رئیسه کمیته فوتسال در خصوص عدم تمایل کفاشیان به کار در کمیته فوتسال بیان داشت: من فکر نمیکنم اینطور باشد به هر حال وی در فوتسال آسیا سمت دارد و می تواند به فوتسال کشورمان نیز کمک کند، با توجه به عنوانی که فوتسال کسب کرده است تصور نمی کنم این موضوع صحت داشته باشد.

نجاریان در پایان گفت: ورود افراد خارج از بدنه فوتسال بیشتر در حد حرف است و بعید می دانم آقای تاج اجازه بدهند آدم غیر فوتبالی وارد فوتسال شود و ترکیب فوتسال را برهم بزنند، کفاشیان بهترین گزینه برای سرپرستی کمیته فوتسال است. به هر حال خانواده فوتسال یک نتیجه فوق العاده را کسب کرده است و این نتیجه سال های سال باقی می ماند و دیگر تکرار نمی شود، در هر صورت باید شرایط و امکانات خود را در نظر بگیریم.

آزادسازی منطقه الشیخ سعید در جنوب حلب بدست ارتش سوریه و متحدانش
facebook google telegram twitter whatsApp