طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
دعوت استاندار اردبیل از روس ها به سرمایه گذاری در بخش کشاورزی
ظرفیت های سرمایه گذاری اردبیل آماده جذب بخش خصوصی جمهوری آذربایجان

استاندار اردبیل از سرمایه گذاران روس به سرمایه گذاری در بخش کشاورزی و نفت مغان در استان اردبیل دعوت کرد.

روس, دعوت, اردبیل, دعوت استاندار اردبیل روس سرمایه گذاری بخش کشاورزی

روس, دعوت, اردبیل, سرمایه گذاران, سرمایه گذاری, اردبیل

به نقل از اردبیل؛ مجید خدابخش در دیدار با اعضای کنگره بین المللی صنعتگران و کارآفرینان روسیه ضمن برشمردن توانمندی های استان اردبیل، سرمایه گذاران روس را به سرمایه گذاری در بخش کشاورزی و نفت مغان دعوت کرد.

وی همچنین آمادگی استان اردبیل را برای استقبال از صنعت گران و تجار روس اعلام کرد و از اتاق بازرگانی خواست مقدمات عضویت در کنگره بین المللی صنعتگران و کارآفرینان را فراهم کند و اطلاعات تجار استان را به این کنگره ارائه دهد.

در ادامه حسین پیرموذن، عضو هیات رییسه اتاق ایران و رییس اتاق بازرگانی اردبیل ضمن اشاره به سفر اخیر هیات روس به اتاق ایران اصلی ترین مشکل روابط تجاری دو کشور را مسایل بانکی عنوان کرد و از تصمیم دو کشور برای معامله با پول ملی طرفین خبر داد.

وی در ادامه اردبیل را نزدیکترین بازار ایران به روسیه معرفی کرد و آمادگی اتاق اردبیل را برای ارتباط دادن تجار دو کشور اعلام کرد.

در پایان رییس کنگره بین المللی صنعتگران و کارآفرینان روسیه با اشاره به جمع آوری اطلاعات راجع به استاندار اردبیل از این که در سه سال گذشته اقدامات مثبتی برای اردبیل انجام داده است اظهار مسرت کرد و با دعوت از ایران برای عضویت در این کنگره از سفر قریب الوقوع خود به ایران و اردبیل خبر داد.

سرمایه گذاری ۹۰ میلیارد تومانی در بخش صنایع تبدیلی و تکمیلی اردبیل
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات