طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیایران پتانسیل میزبانی از کنفرانس های آینده را خواهد داشت | میگوئل کرسپو
توافق هسته ‎ای ایران در دولت آینده آمریکا چه سرنوشتی خواهد داشت؟ | ریل کلیر ورلد

میگوئل با ابراز خرسندی از استقبال مربیان ایرانی برای حضور در کنفرانس بین المللی آموزش و در واکنش به حضور ۳۴۳ مربی، تاکید کرد این حضور می تواند نویدبخش رشد و توسعه آتی رشته تنیس در ایران باشد.

تنیس ایران, کنفرانس بین المللی, میگوئل کرسپو, میگوئل کرسپو ایران پتانسیل میزبانی کنفرانس آینده خواهد داشت

تنیس ایران, کنفرانس بین المللی, میگوئل کرسپو, آموزش مربیان ایرانی
به نقل از گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان و به نقل از مربی اسپانیایی در مصاحبه با سایت فدراسیون تنیس با ابراز خرسندی از برگزاری این کنفرانس در ایران گفت: از حضور این تعداد مربی ایرانی در کنفرانس خوشحالم. در این دوره ما ۲ هدف اصلی را برای آموزش مربیان دنبال می کنیم.


نخستین هدف افزایش تعداد بازیکنان علاقه مند به رشته تنیس است.دومین هدف این است که بازیکنان علاقه مند بتوانند در مقاطع حرفه ای بازی بهتری ارائه دهند و به رتبه های بالاتر برسند.


کرسپو در ارزیابی اش برای میزبانی ایران از نخستین کنفرانس بین المللی آموزش مربیان اظهار کرد: از اینکه این کنفرانس با کیفیت بالا و امکاناتی خوب در ایران برگزار می شود لذت می برم. احساس من این است که ایران پتانسیل میزبانی از کنفرانس های آینده را خواهد داشت. از کیفیت صدا، زمین و نحوه مدیریت کنفرانس رضایت کامل دارم.


پستر: مربیان در پایان کنفراس با تغییرات سیستم آموزشی و اهداف ITF آشنا می شوند

همچنین برنارد پستر مدرس بین المللی تنیس هدفش از حضور در نخستین کنفرانس بین المللی آموزش مربیان در ایران را شناساندن اهداف ITF به مربیان عنوان کرد. این مدرس فرانسوی گفت: هدف از برگزاری کنفرانس بین المللی آموزش مربیان، شناساندن ITF به مربیان است.


اما این که دستاورد برگزاری این کنفرانس در ایران در خاتمه چه خواهد بود سوالی است که پستر در پاسخ به آن گفت: «مربیانی که در این کنفرانس کمپانی می کنند را اهداف ITF و تغییراتی که در سیستم آموزشی بخصوص در رده سنی پایه ایجاد می شود، آشنا می شوند. همچنین شناساندن سیستم های آموزشی فرانسه در رشته تنیس که موجب رشد و پیشرفت مربیان و بازیکنان حرفه ای شده، از دیگر اهداف برگزاری این کنفرانس است.»
آینده صنعت داروسازی ایران چگونه خواهد بود؟ | بیزینس اینسایدر
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات