طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

شهرباران گیلان قهرمان نخستین دوره مسابقات راگبی جام کاسپین
نخستین روز سی و پنجمین دوره مسابقات والیبال مردان قهرمانی نظامیان جهان

تیم راگبی شهرباران، قهرمان اولین دوره مسابقات راگبی گیلان در جام کاسپین شد.

رقابت, راگبی, جام کاسپین, شهرباران گیلان قهرمان نخستین دوره مسابقات راگبی جام کاسپین

رقابت, راگبی, جام کاسپین, گیلان, ورزشی

به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازگیلان؛مسوول روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: تیم راگبی شهر باران گیلان در یک دوره رقابت های سه جانبه راگبی جام کاسپین در زمین ورزشی روستای چپرپرد زمان منطقه آزاد انزلی برگزار شد، به مقام قهرمانی دست یافت.

امین افقی افزود: جام کاسپین کاپ اولین دوره مسابقات راگبی در گیلان و شمال کشور بوده که به همت انجمن های ورزشی استان و حمایت سازمان منطقه آزاد انزلی و با هدف استعدادیابی و آشنایی جونان گیلانی با این رشته ورزشی در منطقه آزاد انزلی برگزار شده است.

وی گفت: در این دوره از رقابت ها، سه تیم به صورت دوره ای با هم رقابت کرده و در هر بازی ۷ بازیکن از هر تیم به میدان وارد شده که در دو نیمه ۱۰ دقیقه غیر مفید با هم بازی کردند و قضاوت این دیدارها نیز توسط داور بین المللی راگبی صورت گرفته است.

افقی افزود: در نخستین دیدار تیم پارت تهران ۱۳ بر ۷ تیم داتیس را مغلوب کرد و سبعد داتیس ۱۹ بر ۵ مغلوب تیم شهر باران گیلان شد و در پایان تیم پارت ۱۹ بر ۱۲ از تیم گیلانی شکست خورد تا تیم شهر باران در جایگاه نخست بایستد .

مسوول روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: با توجه به اینکه ورزش راگبی رشته المپیکی است، علاقه مندان بسیاری را در ایران به خود جذب کرده و در مسابقات متفاوت تماشاگران زیادی برای دیدن بازی ها به زمین های ورزشی رفته و گیلان در این زمینه نیز پیشگام است.عکس های اولین دوره مسابقات فوتبال جام پیشکسوتان باشگاه های هندیجان برگزار شد
facebook google telegram twitter whatsApp