طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

ورزشینام دو شیرجه روی اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا اعلام شد
اسامی بانوان روئینگ برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا اعلام شد | امیر شقاقی

نام دو شیرجه روی ملی پوش، اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا در ژاپن اعلام شد.

قائم میرابیان, مسابقات قهرمانی آسیا, تیم ملی شیرجه, نام شیرجه اعزامی مسابقات قهرمانی آسیا اعلام

قائم میرابیان, مسابقات قهرمانی آسیا, تیم ملی شیرجه
به نقل از خبرنگار پایه و آبی باشگاه خبرنگاران جوان قائم میرابیان سرمربی تیم ملی شیرجه گفت: از شنبه گذشته آخرین مرحله اردوی تیم ملی شیرجه برای حضور در مسابقات آسیایی ژاپن با حضور 5 ورزشکار شروع شد. با توجه به آن که سطح مسابقات آسیایی بسیار بالاست و تیم ملی کشورمان در سه دوره گذشته در این رقابت ها حضور نداشته است ترجیح دادیم بهترین های تیم را به ژاپن اعزام کنیم که در نهایت با توجه به عملکرد ورزشکاران مجتبی ولی پور و شهنام نظر پور دو ملی پوشی خواهند بود که راهی ژاپن می شوند.

وی اضافه کرد قصد داشتیم چند از تن ملی پوشان جوان را به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام کنیم، فدراسیون نیز تدارک ویژه ای برای جوانان در نظر گرفته بود، اما در ادامه کار متوجه شدیم سطح حرکات شیرجه روهای جوان در اندازه مسابقات آسیایی نیست. به همین خاطر تصمیم گرفتیم با تجربه ها و بهترین را انتخاب کنیم. البته دیگر ملی پوشان می توانند تا روز اعزام در کنار تیم به تمرینات خود ادامه دهند.

میرابیان درباره برنامه کادر فنی درمسابقات آسیایی تصریح کرد بیشتر توان و تمرکز خود را در بخش شیرجه هماهنگ گذاشته ایم. قصد داریم در بخش تیمی بین 6 کشور برتر و درتمام بخش های انفرادی که تا کنون تنها یک بار فینالیست بوده ایم در میان 12 تیم اول قرار بگیریم.اعلام نتایج نهایی مسابقات قهرمانی شیرجه کشور
facebook google telegram twitter whatsApp