طاها پخش

علمی آموزشیآخرین مهلت ثبت نام برای وام های ضروری دانشگاه امیرکبیر در مقطع دکتری
دوشنبه آخرین مهلت ثبت نام دوره های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

معاون دانشجویی دانشگاه امیرکبیر گفت: 28 مهرماه آخرین مهلت ثبت نام برای وام های ضروری این دانشگاه برای مقطع روزانه دکتری است.

دانشگاه امیرکبیر, صندوق رفاه دانشجویان, وام های زیارت, آخرین مهلت ثبت نام وام ضروری دانشگاه امیرکبیر مقطع دکتری

دانشگاه امیرکبیر, صندوق رفاه دانشجویان, وام های زیارت, وام دانشجویی, وام ازدواج دانشجویان

رضا صراف معاون دانشجویی دانشگاه امیرکبیر در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: متقاضیان دریافت وام دانشجویی این دانشگاه جهت دریافت این نوع وام ها باید با مراجعه به صندوق رفاه واحد دانشگاه شان درخواست خود را ارائه کنند.


وی ادامه داد: این نوع وام برای دانشجویان روزانه در نوبت دوم ویژه دکتری است که با مراجعه به سایت صندوق رفاه دانشجویان امکان پذیر است.


معاون دانشجویی دانشگاه امیرکبیر افزود: دانشجویان متقاضی وام های زیارت، ازدواج و ودیعه مسکن متاهلین و موارد خاص پس از ثبت نام درخواست وام در سامانه صندوق رفاه فرم درخواست وام مورد نظر را دریافت و تا تاریخ 8 آبان ماه سال جاری به اداره رفاه دانشجویان تحویل دهند.


ضراب بیان کرد: دانشجویانی که نسبت به ثبت نام اولیه در این پورتال اقدام کنند در اولویت پرداخت قرار می گیرند.


وی تصریح کرد: آن دسته از دانشجویانی می توانند در این سامانه ثبت نام کنند که تسویه حساب در مقطع قبل را به طور کامل انجام داده باشند.


معاون دانشجویی دانشگاه امیر کبیر تصریح کرد: برای دانشجویان مجازی و پردیس در صورت مازاد اعتبار تخصیصی وام شهریه نوبت دوم تعلق می گیرد.


ضراب در خصوص میزان وام پرداختی ادامه داد: میزان وام پرداختی به دانشجویان در هر نیمسال بستگی به میزان اعتبار تخصیصی صندوق رفاه دانشجویان دارد.


معاون دانشجویی دانشگاه امیر کبیر یادآور شد: دانشجویان باید همراه با ضامن معتبر جهت تشکیل پرونده خود در راستای مقررات جاری دانشگاه اقدام کنند.


آخرین مهلت ثبت نام متقاضیان دوره های بدون دانشگاه آزاد
facebook google telegram twitter whatsApp