طاها پخش

اخبار اجتماعیپرواز کرمانشاه به تهران به دلیل "نقص فنی" ناتمام ماند
اعلام دلیل تاخیر در پرواز هواپیمای شیراز-تهران

کمپانی هواپیمایی ایران ایر به دلیل نقص فنی هواپیما، مسافران پرواز کرمانشاه به تهران را صبح امروز به کرمانشاه بازگرداند.

پرواز کرمانشاه, نقص فنی, کرمانشاه به تهران, پرواز کرمانشاه تهران دلیل

پرواز کرمانشاه, نقص فنی, کرمانشاه به تهران, شماره 282

به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، شاهرخ نوش آبادی مدیرکل روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: کمپانی هواپیمایی ایران ایر به دلیل نقص فنی هواپیما، مسافران پرواز کرمانشاه به تهران را صبح امروز در مسیر حرکت و بر فراز همدان به کرمانشاه بازگرداند.


وی افزود: پرواز ایران ایر از کرمانشاه به تهران با شماره 282 امروز صبح در حوالی همدان به دلیل نقص فنی به کرمانشاه برگشت که در طول پرواز، خلبان متوجه نقص فنی این هواپیما شده و با سایر همکاران فنی خود مشغول بررسی این مشکل بودند.


مدیرکل روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران دلیل بازگشت این پرواز را نقص فنی در یکی از قطعات این هواپیما دانست و اظهار کرد: این قطعه هواپیمایی باید از تهران تهیه شود که براین اساس پرواز امروز صبح کرمانشاه به تهران لغو شد.


وی با اشاره به انجام پرواز بعدی کرمانشاه به تهران در ساعت 17 عصر امروز عنوان کرد: مسافران پرواز کرمانشاه به تهران که صبح امروز پرواز آنها لغو شد در کنار مسافران پرواز عصر و در یک هواپیمای بزرگتر عازم تهران خواهند شد.


مدیرکل روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ضمن عذرخواهی از مسافران صبح امروز کرمانشاه به تهران که به دلیل نقص فنی هواپیما پرواز آنها لغو شد گفت: اولویت اصلی کمپانی ایران ایر تأمین ایمنی مسافران است.


نقص فنی دلیل عدم پرواز هواپیمای شیراز – تهران
facebook google telegram twitter whatsApp