طاها پخش

سامان دهی تابلوهای شهری منطقه دو کرمان
سامان دهی سگ های ولگرد توسط مرکز کنترل حیوانات شهری فیلم

سرپرست بهسازی و زیباسازی محیط شهرداری کرمان از سامان دهی تابلوهای شهر در منطقه دو خبر داد.

ساماندهی, تابلوهای شهری, کرمان, سامان دهی تابلوهای شهری منطقه کرمان

ساماندهی, تابلوهای شهری, کرمان

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان؛ رضا مهرابی گفت: سامان دهی تابلوهای شهری در سطح منطقه دو با توجه به پیش بینی های انجام شده و رعایت تمام موارد قانونی و مسایل ایمنی از جمله اخطاردهی و هماهنگی با نیروی انتظامی و با همکاری مستمر یگان امداد، در کمال امنیت و آرامش و بدون هیچ گونه درگیری انجام گرفت.

وی افزود: سامان دهی تابلوهای شهری در معابر اصلی منطقه دو شامل خیابان امام جمعه، بولوار حمزه، خیابان های هزارویک شب و شفا، بولوار جمهوری اسلامی و بولوار معلم، با موفقیت به پایان رسید.

مهرابی خاطرنشان کرد: در مرحله ی پس معابر اصلی منطقه یک ازجمله خیابان های شریعتی، شهید چمران، فلسطین و امام خمینی در دستور کار است.

وی تصریح کرد: از آن جاکه بهسازی و سامان دهی تابلوهای شهری یکی از موارد تعریف شده و وظایف اصلی مدیریت بهسازی و زیبا سازی محیط است، انجام این مهم در تمام نقاط شهری با پیمان کار بخش خصوصی و با اکیپ مجرب و مجهز، محقق می شود.

مهرابی یادآورشد: در سامان دهی تابلوهای شهری در سطح منطقه دو، تمام تابلوهای خلاف و مازاد حتی در ارتفاع عمده جمع آوری شد که اجرای این مهم نسبت به مشابه سال قبل با افزایش چشم گیری مواجه بود.

وی با بیان اینکه در سامان دهی تابلوهای شهری، احترام به شهروندان در اولویت است و توقع داریم شهروندان نیز با ما هم کاری کنند، گفت: همکاری شهروندان علاوه بر سلامت تابلو، کاهش هزینه ها را هم برای شهرداری و هم برای مالکان دربر خواهد داشت؛ زیرا هزینه ی جمع آوری تابلوها را پرداخت نخواهند کرد.

مهرابی افزود: همچنین هر نوع تابلو جدید نیز باید با اخذ مجوز از آن واحد زیباسازی نصب شود.

آژانس ها سامان دهی می شوند / فروش آرم طرح ترافیک روزانه دَر معابر شهری جرم است
facebook google telegram twitter whatsApp