طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

تامین اعتبار 130 طرح نیمه تمام در دستور کار
طرح های نیمه تمام عمرانی نیازمند 40 هزار میلیارد ریال اعتبار

استاندار مرکزی گفت : تامین اعتبار 130 طرح نیمه تمام استان مرکزی در سفر آتی هیات دولت به استان پیگیری می شود .

سفر, زمانی قمی, اراک, تامین اعتبار طرح نیمه تمام دستور

سفر, زمانی قمی, اراک, هیات دولت

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک ؛ محمود زمانی قمی استاندار استان مرکزی گفت : پیگیری برای تامین اعتبار 130 طرح نیمه تمام استان که از دولت های قبل به ارث رسیده در سفر قریب الوقوع هیات دولت در دستور کار است.
زمانی قمی افزود: 210 طرح از سال 1384 تا سال 1392 به صورت نیمه کاره رها شده که از این تعداد 80 طرح تکمیل و به بهره برداری رسیده است و بقیه نیز در سفر هیات دولت به استان تعیین تکلیف می شوند.
وی ادامه داد: در دولت یازدهم عملیات اجرایی 44 طرح بالای 10 میلیارد ریال در استان مرکزی شروع شده که از این تعداد 37 طرح در حال اجرا است و هفت طرح نیز به بهره برداری رسیده است.
استاندار مرکزی افزود: در سفر قریب الوقوع رئیس جمهوری به استان تخصیص 100 درصدی برای طرح های دارای ردیف اعتباری در کانون توجه است و برای تحقق این سیاست هفته گذشته پیگیری های لازم در سازمان برنامه و بودجه انجام شده است.
وی افزود : یک هزار و 415 واحد صنعتی و کشاورزی و حدود 50 طرح را در حوزه گردشگری در راستای راه اندازی واحد های تولیدی، شناسایی شده که در نشست با رئیس کل بانک مرکزی و مدیران عامل بانک ها مطرح و پیشنهاد و سقف ریالی و ارزی برای آن ها بیان می شود.

اختصاص یکهزار میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل طرح های نیمه تمام دانشگاهها
facebook google telegram twitter whatsApp