طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
علمی آموزشیزمان آزمون عملی و گفتگو فرهنگی رشته موسیقی دانشگاه آزاد اعلام شد
زمان اعلام نتایج رشته های با آزمون دانشگاه آزاد

رییس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی از انتشار اطلاعیه آزمون عملی و گفتگو فرهنگی رشته موسیقی دوره کارشناسی پیوسته این دانشگاه خبر داد.

آزمون عملی رشته موسیقی, رشته موسیقی دانشگاه, گفتگو فرهنگی, زمان آزمون عملی گفتگو فرهنگی رشته موسیقی دانشگاه آزاد اعلام

آزمون عملی رشته موسیقی, رشته موسیقی دانشگاه, مصاحبه فرهنگی, موسیقی در دانشگاه

بهروز دانشیان رییس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: متقاضیان رشته موسیقی مقطع کارشناسی پیوسته واحد تهران مرکزی می توانند طبق اطلاعیه این مرکز برای انجام آزمون عملی و گفتگو فرهنگی مراجعه کنند.


رییس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی اطلاعیه این مرکز را به شرح زیر اعلام کرد: متقاضیان لازم است برای انجام آزمون عملی و گفتگو فرهنگی در یکشنبه دوم آبان (صبح و عصر)، صبح دوشنبه سوم آبان(خواهران)، عصر دوشنبه سوم آبان، صبح و عصر سه شنبه چهارم آبان (برادران) در ساعات اداری (16_ 8) به دانشکده هنر و معماری واحد تهران مرکزی مراجعه کنند.


همچنین متقاضیان رشته موسیقی واحدهای شیراز، لاهیجان، انار و علی آبادکتول در روز یکشنبه دوم آبان ماه، برای انجام آزمون عملی و گفتگو فرهنگی در ساعات اداری (16_ 8) به واحدهای مزبور مراجعه کنند، بدیهی است نتیجه قطعی پذیرش دعوت شدگان به آزمون عملی این رشته متعاقبا اعلام می شود.


ضمنا لازم است این افراد مبلغ 300 هزار ریال بابت هزینه برگزاری آزمون عملی به شماره حساب بانک ملی ایران شعبه دانشگاه آزاد اسلامی به نام سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی (قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملی) واریز کرده و فیش بانکی آن را در هنگام مراجعه برای گفتگو تحویل دهند.


گفتنی است، متقاضیان مشمول، تا اعلام نتایج گفتگو و اسامی افراد قبول قطعی، تکالیف وظیفه عمومی خود را به موقع انجام دهند تا با مشکل مواجه نشوند.


زمان اعلام نتایج دوره های بدون آزمون ارشد دانشگاه آزاد مشخص شد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات