طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیجامعه روحانیت مبارز محوریت اصولگرایان در انتخابات 96 است
اصولگرایان در انتخابات 96 به دنبال ائتلافی با محوریت روحانیت هستند

یک عضو حزب موتلفه اسلامی گفت: محوریت جامعه روحانیت مبارز قطعی است و بعد از ارائه نظرات محوریتی که مورد قبول اصولگرایان باشد انتخاب خواهد شد.

انتخابات ریاست جمهوری, جامعه روحانیت, اصولگرایان, جامعه روحانیت مبارز محوریت اصولگرایان انتخابات

انتخابات ریاست جمهوری, جامعه روحانیت, اصولگرایان
حمیدرضا ترقی عضو حزب موتلفه اسلامی در گفت وگو با خبرنگار احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به راهبرد اصولگرایان برای حضور در انتخابات سال 96 اظهار داشت: مذاکرات پیرامون حضور در انتخابات سال آینده در جریان اصولگرایی ادامه دارد، اما این مذاکرات تا کنون نتیجه مشخصی نداشته و فعلا بنا بر این است محوریت اصولگرایان برای حضور در انتخابات، جامعه روحانیت مبارز باشد.

این عضو حزب موتلفه با اشاره به تغییر سازوکار اصولگرایان نسبت به انتخابات سال 94 اظهار داشت: محوریت جامعه روحانیت مبارز در این انتخابات قطعی است و بعد از ارائه نظرات جریانات اصولگرایی، محوریتی که مورد قبول اصولگرایان باشد تصمیم گیری خواهد شد.

وی افزود: جامعه روحانیت مبارز از گروه ها و تشکل های اصولگرایی جهت هم فکری و ارائه نظرات دعوت خواهد کرد و این دعوت محدودیتی ندارد و همه جریانات اصول گرایی حضور خواهند داشت.

ترقی در پایان در مورد داوری جامعه روحانیت در جریان اصولگرایی برای انتخابات تصریح کرد: این جامعه میان تشکل های اصول گرایی داور خواهد بود و در خود جامعه روحانیت یک تیم داوری تشکیل شده است که یکی از افراد آن، آیت الله موحدی کرمانی است.

قائم مقام و سخنگوی کمیته انتخابات جامعه روحانیت مبارز منصوب شدند
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات