طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مجازیدسترسی به تلگرام مالک قبلی سیم کارت بعد از واگذاری شماره
سیم کارت هایی با قبل شماره 099 از آذر وارد بازار می شوند

به علت اینکه تلگرام برای فعالسازی حساب، از روش ارسال کد به شماره موبایل استفاده می کند، در صورت پاک نکردن اکانت یا عدم استفاده از تایید دومرحله ای با تغییر مالکیت سیم کارت، مالک جدید می تواند به حساب تلگرام مالک قبلی دسترسی یابد.

فعال سازی حساب, مالک قبلی سیم کارت, دسترسی به تلگرام, دسترسی تلگرام مالک قبلی سیم کارت واگذاری شماره

فعال سازی حساب, مالک قبلی سیم کارت, دسترسی به تلگرام, واگذاری شماره
به نقل از گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ نرم افزار تلگرام برای فعال سازی حساب، از روش ارسال کد فعال سازی به شماره موبایل استفاده می کند.

این روش می تواند مشکلاتی را ایجاد کند؛ زیرا در صورت تغییر مالکیت سیم کارت، مالک جدید ممکن است بتواند به حساب تلگرام مالک قبلی سیم کارت دسترسی پیدا کند. این مشکل ممکن است برای تمامی کاربران تلگرام با هر سیم کارتی ایجاد شود.

برای جلوگیری از این مشکل استفاده از تایید دو مرحله ای تلگرام توصیه می شود. برای این کار کاربر باید در تنظیمات امنیتی تلگرام (Privacy and Security)، گزینه تایید دو مرحله ای (Two-Step Verification) را فعال کند. با این کار، کاربر یک رمز عبور شخصی برای حساب تلگرام تعیین می کند که برای ورود به حساب تلگرام از یک دستگاه جدید، نیاز به وارد کردن این رمز عبور خواهد بود.

علاوه بر این، پیش از واگذار سیم کارت به شخص دیگر، کاربر باید قطعا حساب تلگرام را از طریق (Delete Account) پاک کند تا مالک جدید سیم کارت به تلگرام او دسترسی نداشته باشد.

منبع: فارس


ارائه سیم کارتهای جدید از آذرماه
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات