طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

دعوت از دو قایقران مازندرانی به اردوی تیم ملی آب های آرام مردان
دعوت سه دانش آموز کرمانشاهی بِه اردوی تیم ملی آب هایِ آرام

دو قایقران مازندرانی به نام محمدنبی رضایی و فرزین اسدی برای کمپانی در یازدهمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی آب های دعوت شدند.

آب های آرام, ساری, اردوی تیم ملی, دعوت قایقران مازندرانی اردوی تیم ملی آب آرام مردان

آب های آرام, ساری, اردوی تیم ملی, قایقران مازندرانی, مسابقات قایقرانی

به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، رضایی قایقران بابلسری در رشته کانو کانادایی شرکت می کند و اسدی هم دیگر نماینده مازندران از شهرستان نوشهر در رشته کایاک همراه با سایر ملی پوشان تمرین می کند.

در این مرحله ۱۳ قایقران در بخش کایاک و ۸ قایقران در بخش کانو به دور جدید تمرینات تیم ملی آب های آرام مردان دعوت شدند تا تمرینات خود را از فردا ۲۶ مهرماه تا ۱۶ آبان در دریاچه مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار کنند.

ایرج اقلیمی و انوش عباسی سر مربی و مربی تیم ملی کایاک هستند و الیاس اقلیمی هم قایقرانان بخش کانوکانادایی را برعهده دارند.

گفتنی است، اسامی کامل نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی آب های آرام بدین شرح است:

رشته کایاک:

فرزین اسدی از مازندران، احمدرضا طالبیان از اصفهان، علی آقامیرزایی، پیمان قویدل، امیرحسین غریب، جواد مومنی و صادق زمانی از گیلان، بابک دربان و علیرضا محمدی از تهران، محمدطاهر حسینی افشار و هادی جعفری از کرمانشاه،امید احمدی از زنجان و مجید جواهری از خراسان رضوی.

رشته کانوکانادایی:

محمد نبی رضایی از مازندران، شاهو ناصری از کردستان، عادل مجللی از گلستان، دامون صادقی، معراج محمدزاده و کیا اسکندانی از تهران، علی اجاقی از کرمانشاه و سهیل نوروزنژاد از گیلان.

دعوت از دو بانوی مازندرانی به اردوی تیم ملی آلیش
facebook google telegram twitter whatsApp