طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیخبر تخلیه باشگاه صحت ندارد | عباسی
شایعه برکناری صحت ندارد /منصوریان می ماند و به کارش ادامه می دهد | پورحیدری

مالک باشگاه سیاه جامگان شایعه تخلیه ساختمان این تیم مشهدی را تکذیب کرد.

فرهادکاظمی, سرمربی تیم سیاه جامگان, محمدرضا عباسی, عباسیخبر تخلیه باشگاه صحت ندارد

فرهادکاظمی, سرمربی تیم سیاه جامگان, محمدرضا عباسی, فوتبال لیگ برتر
به نقل از خبرنگار حوزه فوتبال فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان،چهره ای که امروز از باشگاه سیاه جامگان می بینیم،پازل تکمیل شده ای از مجموعه لجبازی های مسئولان فوتبال استان و مدیران باشگاه با سابقه سیاه جامگان است.

آنها پیش از این با مشکلات متعددی دست و پنجه نرم می کردند و فصل گذشته نیز از پرداخت قرارداد بازیکنان خود عاجز بودند.

موضوع تنها به اینجا ختم نشد لجبازی مدیران باشگاه به اندازه ای بود که مالک سیاه جامگان حتی پیشنهاد فرهاد کاظمی برای فروش امتیاز باشگاه به یکی از رفقای سرمایه گذارش را هم رد کرد. کاظمی که فصل گذشته از نزدیک شاهد معضل عمیق بی پولی در این باشگاه بود، تصمیم داشت رفیق سرمایه گذارش را به کمک باشگاه بیاورد که با مخالفت مالک باشگاه رو به رو شد.


مالک باشگاه که گویا چشم امیدی به کمک مسئولان استانی داشت، از همان ابتدا مورد بی مهری مسئولان قرار گرفت.

مسئولان استان با آغاز لیگ به طور غیرمستقیم موضع خود را مقابل این باشگاه مشخص کردند و به سیاه جامگان فهماندند تا وقتی تغییر نام باشگاه نهایی نشود، این باشگاه از هیچ کمکی از سوی مسئولان استانی بهره مند نمی شود.

هفته گذشته هم حکم تخلیه ساختمان باشگاه، اعضای حاضر در آن را مجبور به خالی کردن ساختمان کرد و در حال حاضر باشگاه سیاه جامگان هیچ مکان مشخصی به عنوان باشگاه ندارد!

عباسی:خبر تخلیه باشگاه صحت ندارد

محمدرضا عباسی در گفت و گو با خبرنگار حوزه فوتبال فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، درباره اینکه خبر تخلیه باشگاه سیاه جامگان صحت دارد یا خیر، اظهار کرد: چنین چیزی صحت ندارد و خبرهای منتشر شده مبنی بر تخلیه باشگاه سیاه جامگان در این روزهای اخیر کذب محض است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه مهلت قانونی باشگاه تمام شده بود ما هم سریعا دست به عمل شدیم و جای دیگری را برای دفتر باشگاه در نظر گرفتیم و به آن جا نقل مکان کردیم.

عباسی در پایان خاطر نشان کرد: در صورتی که خریداری پیدا شود که بدهی باشگاه را پرداخت کند به طور حتم امتیاز باشگاه را به وی واگذار خواهیم کرد تا از این مشکلات شدید مالی خلاص شویم.

لغو صدور ویزای اربعین صحت ندارد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات