طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

مجازیزنانی که مرا به فساد اخلاقی متهم می کنند "مریض" هستند
عکس های ٦ زنی که ترامپ را متهم به فساد اخلاقی کردند

نامزد جمهوری خواهان در انتخابات آمریکا در پاسخ به زنانی که وی را به فساد اخلاقی متهم می کنند آنها را مریض خواند.

فساد اخلاقی ترامپ, اتهام فساد اخلاقی ترامپ, دونالد ترامپ, زنانی مرا فساد اخلاقی متهم

فساد اخلاقی ترامپ, اتهام فساد اخلاقی ترامپ, دونالد ترامپ, نامزد جمهوریخواهان
به نقل از خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ دونالد ترامپ، تمام زنانی که وی را به بی اخلاقی و فساد متهم کرده بودند "مریض" خواند. وی که در گردهمایی تبلیغاتی Greensboro در شمال کالیفرنیا صحبت می کرد گفت ادعای این زنها دروغ است و وی هرگز آنها را در زندگی خود ندیده است.


ترامپ گفت "هیچ نظری راجع به این زنها ندارم. هیچ نظری. آنها دروغ می گویند چون هیچ مدرکی برای حرفهایشان ندارند. از نظر من آنها مریض هستند". ترامپ با به کار بردن عباراتی همچون "صد در صد تخیلی" "ساختگی" و "گمراه کننده" می گوید به راحتی می توان فهمید که این اتفاقات برای گمراه کردن اذهان عمومی از رسوایی ویکی لیکس برای هیلاری کلینتون صورت می گیرد.

نامزد جمهوریخواهان معتقد است یک تحقیق ساده ثابت می کند که تمام این اتهامات نادرست است. تیم تبلیغاتی ترامپ تمام تلاشش را می کند که وی روی موضوعاتی از قبیل اقتصاد، اشتغال و ... متمرکز شود تا رأی دهندگان بیشتری به خود جذب کند، اما حواشی پیرامون فساد اخلاقی این اجازه را نمی دهد.

چند روز پیش شبکه CNN یک فایل صوتی منتشر کرد که در آن ترامپ سخنان سخیفی درباره زنان به زبان آورده بود. پیش از آن نیز چند زن دیگر در گفتگو با یکی از روزنامه های مطرح آمریکا اتهاماتی را مبنی بر فساد اخلاقی به وی وارد کردند. قضیه تا آنجا پیش رفت که هیلاری کلینتون در دومین مناظره خود با ترامپ 4 تن از این زنان را به استودیو برگزاری مناظره برد تا شاهدی بر این اتهامات باشند.

نامزد جمهوری خواهان در همین رابطه پستی در توییتر منتشر کرد و نوشت "برای هیچ کدام از این زنها هیچ اتفاقی نیفتاده است. اینها یک مشت مزخرف است که برای تقلب در انتخابات مطرح می شود. هیچ کس به اندازه من برای زنها احترام قائل نیست".


فساد اخلاقی ترامپ, نامزد جمهوریخواهان, نامزد جمهوریخواهان, زنانی مرا فساد اخلاقی متهممنبع: Independent

فساد اخلاقی و هزینه های هنگفت مراسم عروسی شاهزاده سعودی | افشاگری مجتهد
facebook google telegram twitter whatsApp