طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اخبار اجتماعیآخرین جزئیات از بازداشت عاملان تبلیغ داعش
آخرین جزئیات بازداشت 2 تروریست تبعه پاکستانی در سراوان تصاویر

فرمانده انتظامی ایرانشهر از بازداشت افرادی که با ایجاد وبلاگ اجتماعی اقدام به انتشار اخبار کذب و پخش تصاویر گروهک داعش می کردند، خبر داد.

گروهک داعش, دوستعلی جلیلیان, پلیس فتا, آخرین جزئیات بازداشت عاملان تبلیغ داعش

گروهک داعش, دوستعلی جلیلیان, پلیس فتا, فرمانده انتظامی, جرایم سایبری, تروریستی, بزه انتسابی, عاملین تبلیغ, انتشار اخبار کذب
دوستعلی جلیلیان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان با تایید این خبر اظهار داشت: با توجه به دریافت نقل ازی مبنی بر اینکه افرادی با ایجاد وبلاگی ضمن اقدام به انتشار اخبار کذب و تصاویری از گروهک های تروریستی _تکفیری به همراه پرچم آنان با ایجاد جو روانی منفی باعث ناامن نشان دادن کشور شدند که این موضوع بررسی و در دستور کار ماموران پلیس فتا این انتظامی قرار گرفت.


دوستعلی جلیلیان فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر ادامه داد: با بررسی های تخصصی انجام گرفته توسط کارشناسان مبارزه با جرایم سایبری دو متهم مورد نظر شناسایی و به پلیس فتا احضار شدند.


این مقام مسئول تصریح کرد: متهمان مورد نظر بعد از اینکه با شواهد و مستندات محکم کارآگاهان پلیس فتا مواجه شدند به بزه انتسابی خود اعتراف کردند و تجهیزات مورد استفاده آنها شامل گوشی تلفن همراه و سیم کارت، دو دستگاه کیس رایانه و یک هارد اکسترنال کشف شده و بعد از تشکیل پرونده راهی مراجع قضایی شدند.


فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر در پایان خاطر نشان کرد: پلیس فتا همواره با رصد دقیق هرگونه موارد غیرقانونی و خلاف مقررات در فضای مجازی اجازه هیچ گونه قانون شکنی و قانون گریزی را به متخلفان در فضای مجازی نمی دهد.


جزئیات بازداشت عاملان سرقت مسلحانه از طلافروشی سرپل ذهاب
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات